1. ?.
  çok doğrudur. eksilemekten zevk alan topluluğun ispatıdır. sabretmeyi bırakıp taaruza geçilmelidir hemen. tamam beğenmeyebilirsin, yazdıklarım koymuş olabilirde bu kadarıda fazla ama. kendime yazdığımı niye eksiliyorsun ki? sanane bundan yani. biri önderimiz olsun savaşalım.sanırım fena gaza gelmişim ve hala etkisi devam etmekte.
  edit: bu da eksilendi ama inadına mutluyum.
  5 -1 ... bigbadtrip
 2. ?.
  leyleğin ömrü laklakla geçermiş aq. ne diyebilirsin ki böyle insanlara. ulan geçenlerde kızcağıza bi beat armağan ettim, en kötülenen entrylerde zirveye oynadı. eksilendiğim için üzüldüğümü belirtmiyorum. bu ortamda tepki göstermenin tek yolu eksi vermek olduğu için öyle söyledim. yoksa bin eksi vermişin, bin artı vermişin dickimden aşağısı harlem. anlıyon mu dediklerimi.

  şimdi bu salaklara gelince; ne beni tanırlar ne de o kızı. adamlar bunu kendilerine yediremiyorlar aq. adamlar ezik lan, anlatabiliyor muyum.
  adamlar ezikliğini başkalarından nefret ederek kapatmaya çalışıyorlar. neden ezikler? neden nefret ediyorlar? çünkü bizim gibi değiller.
  hayır, bunu neden yaptın desen sana cevap veremez. söyleyecek bi şeyleri yok. neden? çünkü ezikler. peki eziğin böcekten ne farkı var?
  böcek, ezikten daha yüksek bir mertebede.

  https://video.uludagsozluk.com/v/yazarların-kıskanç-olması-61861/

  6 -2 ... immortal technique
 3. 1.
  Henüz kıskanılmadım tabii eksilenen entrym var ama beni kıskandıkları için degildir Merve Büyüksaraçı kıskandıkları için ola bilir sonuçta bu benim fikrim. ben kısa süredir yazarım ama hatırladıgım kadarıyla kimseye eksi vermedim verdigim oldusa da yalnışlıkla olmuştur ozür dilerim ama olmamıştır bence. ben hep beğendiklerime iyi oy vermişimdir.
  ... alicetakipte
 4. 2.
  kıskançlık değil de kendi düşüncelerinin zıttı bir düşünce olmasını kabul edememek.
  ... shucks
 5. 5.
  Önce gülmedim, bastım eksisini sonra yine gülmedim.
  3 ... miku