1. 1.
    9. sınıftaki bir sağlık dersi sınavıdır. ilk kopyamı o zaman çekmiştim yanlış hatırlamıyorsam. Normalde kelebek sistemi vardı bizim lisede ama o sınavı sınıfta yapmıştık ve bütün sınıf kopya çekti. Daha sonra sınav iptal oldu ve tekrar yapıldı. tekrarında zaten istesem de kopya çekme imkanım yoktu.
    3 -2 ... lasseisflechas
  2. 2.
    yanlış hatırlamıyorsam zor günler geçirdiğim fen bilgisi dersinin sınavıdır. konu sistemler; dolaşım sindirim vb. 7. sınıf olması lazım.
    2 ... masklavi
  3. 3.
    Ortaokulda arkadaşım ile kağıt değiştirmiştik. ingilizce sınavıydı. Sınavdan sonra içim rahat etmedi ve öğretmenime gidip ben kopya çektim bana düşük verin demiştim. Öğretmenim de ben görmedim çektiğini onun için kağıdın kaç puanı hak ediyorsa onu vereceğim demişti.
    Evet kabul ediyorum bende biraz salaklık var.
    1 ... ted gordion
  4. 4.
    ilkokul matemetik dersi kopya çektiğim eleman şuan fetöden içerde bende burda entry giriyorum gülesim geldi.
    2 -1 ... emperyalizme kafa tutan adam
  5. 5.
    Fizik sınavında astigmatımdan ötürü kopya kağıdını sıranın altından görememem ve akabinde kağıtla cebelleşirken yakalanıp sözlüler dahil 0 almamı sağlayan olaydır.
    3 ... fahreinayt
  6. 6.
    Soyadı Kopya olan bir arkadaşımın fotoğrafı.
    1 -1 ... sessizlikci
  7. 7.
    orta 1 de güzel konuşma yazma dersinde kopya çekmeye yeltenip öretmene yakalanmıştım. öğretmen kağıdımı almıştı. teneffüste başımı sıraya koyup hüngür hündür ağlamıştım. ben tek başıma sınıfta ağlarken bir el saçımı okşamış, kafamı kaldırıp kızarık gözlerle baktığımda saçımı okşayan elin sahibinin sınıf arkadaşım sevinç olduğunu görmüştüm..o elin şefkatini ve teskin edişini hiç unutamam.
    ... judas
  8. 8.
    ilkokulda çarpım tablosu sınavını, kalem kutumdaki küçük çarpım tablosu cetveliyle geçmiştim. sonrakini de arkamdaki sırt çantamı düzeltme bahanesiyle aynı cetvele bakarak geçmiştim. sonuç; çarpım tablosunu öğrenene kadar içim şişti.
    1 ... amanin minnos minnos
  9. 9.
    4. Sınıf Türkçe sınavındaydım, başımı biraz kaldırıp diğer kağıtlara bakıyordum. 2-3 cevap alabildim böylece 80 değil 98 almıştım. Teşekkürler ceren, teşekkürler ali.
    1 ... tanerman
  10. 10.
    Tarih dersinde çekmiştim. Okul eteğime astar dikip üzerine ders notlarımı iple tuturmuştum.
    4 ... revi