1. 5.
    Sen Allah ın bir lütfusun deyip başlıyoruz, sonra 'seni allah' ın belası... ' deyip bitiriyoruz.

Ulan Mastor ne, ne hergeloviç adamsın? Nerde hata yapıyorsun?
    ... mastor
  2. 6.
    'ne değişik ve manyak bir adam bu, fazla muhatap olmayayım' diye başladı şimdi ise yanımda olmadığı her an deli gibi özlüyorum. Demek ki neymiş, nasıl başladı değil; nasıl devam ediyor diyeceksin.
    1 ... ben buraya icimi dokucem
  3. 7.
    Yaa keske arkadasim olsa demistim icimden. Herseyim oldu.
    ... lisa garcia
  4. 8.
    işten dolayı birkaç kez gördüğüm ama konuşmadığım adamın adımı söylemesiyle başladı. Bir insan bir kelimeyi bu kadar güzel söyleyebilir mi diye düşünüp hastası olmuştum. O da meğer bana hasta olduğu için ismimi o kadar güzel söylemiş. Bitti ama güzel başlamıştı.
    ... scarlett o hara
  5. 9.
    Kızlardan asla beklenmeyecek olan ilk adımı da atıp tanışsam gene ilişkiye dönüşmüyor aw neyse ki genç ölmek isteyen biriyiz üzülmüyoruz böyle şeylere.
    ... efilla
  6. 10.
    Lisedeyken öğle arasında okuldan çıkarken görmüştüm, bu bana bakmaz diye düşündüm. Bir süre beni yanılttı ama sonunda gerçekle yüzleşmeme neden oldu.
    1 ... korpe muhendis
  7. 11.
    Bu sefer başka çok hoşlanıyorum asla sıkılmayacağım aradığım kişi bu diye başlayıp, maksimum üç ay sonra başka erkeklere gözüm kayıyor ve mevcut sevgiliden sıkılarak bitiyor.
    1 -3 ... kendindeneyabancikadin
  8. 12.
    (bkz: aq bundan uzak durmalıyım)'la başlayıp

(bkz: sensiz uyuyamıyorum aq)'la gelişme kaydeden ilişkilerdir.
    2 ... ups boobss