1. 1.
  Benim henüz bir tane ilişkim oldu onda da kız 1,5 yıl beni sevince yeter gel bi deneyelim demiştim. (16-17 yaşlarından oluyor böyle enteresan şeyler) de diğer insanlar neler yapmış da bir ilişkiyi başlatmış merak ediyorum. Özellikle arkadaşı değil de uzaktan kesişiyorsa konuya nasıl girmiş, nasıl yakınlaşmış vs.
  -2 ... beklenmedik depar
 2. 2.
  Geceleri yatağa uzanınca gözüme çarpıyordu sonra sonra büyüdükçe tanıştık, uykusuz gecelerde onu izler oldum, dertlerimi de çok dinledi. Canım tavanım benim.
  6 -3 ... cecen kizi
 3. 3.
  Bi forumda tanışmıştık. Basit bi lafıma tribe girmişti. Ben de mallık işte, hem özür dileyip hem de ondan hoşlandığımı söylemiştim. Gönlünü aldım tabi. Sonrasında 10 sene boyunca hayatımı sikti. O gün o mesajı atmasaydım herşey çok farklı olacaktı. Be mal kafa. Yüzünü bile görmediğin bi kızdan nasıl hoşlanırsın amk.
  Burdan ergen kardeşlerime sesleniyorum. O yaşlarda yaptığınız en ufak hata ileride çok büyük dertler açıyor başınıza.
  Dikkatli olun ve benim gibi mallık yapmayın.
  ... barismanco
 4. 4.
  ilk çiçekçi dükkanında görmüştüm, okşamıştım. Baktım ki nankörlük yok, riyakarlık yok; ben de sevdim kaktüsü.
  3 ... soparball
 5. 5.
  Sen Allah ın bir lütfusun deyip başlıyoruz, sonra 'seni allah' ın belası... ' deyip bitiriyoruz.

  Ulan Mastor ne, ne hergeloviç adamsın? Nerde hata yapıyorsun?
  ... mastor
 6. 6.
  'ne değişik ve manyak bir adam bu, fazla muhatap olmayayım' diye başladı şimdi ise yanımda olmadığı her an deli gibi özlüyorum. Demek ki neymiş, nasıl başladı değil; nasıl devam ediyor diyeceksin.
  1 -1 ... ben buraya icimi dokucem
 7. 7.
  Yaa keske arkadasim olsa demistim icimden. Herseyim oldu.
  ... lisa garcia
 8. 8.
  işten dolayı birkaç kez gördüğüm ama konuşmadığım adamın adımı söylemesiyle başladı. Bir insan bir kelimeyi bu kadar güzel söyleyebilir mi diye düşünüp hastası olmuştum. O da meğer bana hasta olduğu için ismimi o kadar güzel söylemiş. Bitti ama güzel başlamıştı.
  ... scarlett o hara
 9. 9.
  Kızlardan asla beklenmeyecek olan ilk adımı da atıp tanışsam gene ilişkiye dönüşmüyor aw neyse ki genç ölmek isteyen biriyiz üzülmüyoruz böyle şeylere.
  ... efilla
 10. 10.
  Lisedeyken öğle arasında okuldan çıkarken görmüştüm, bu bana bakmaz diye düşündüm. Bir süre beni yanılttı ama sonunda gerçekle yüzleşmeme neden oldu.
  1 ... korpe muhendis