1. 1.
    Yazarların heveslerini kıran bir takım yıpratıcı şeyler silsilesi.

Beklemek mesela hevesi kıran en büyük şeylerden, hatta bekletilmek desek daha doğru olur.
    Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla ya da flörtünüzle muhabbet edesiniz gelir kırk yılın başı.
    Ama her siz ona istekle her mesajı yazarken o herbirine geç cevap verir.boylelikle heves falan kalmaz sizde. Interneti kapatır böyle muhabbetin içine edeyim der yatar hüzünlü bir ezginin günlüğü parçası açarsınız..bekliyorum gelmiyorsun?
    4 ... sosyalist patron
  2. 2.
    (bkz: feminizm)
    -5 ... alpertunna
  3. 3.
    bilgi başlığına eksik atan dürzüler.

ulan teres tarafsız bir bilgi beyan etmişim neyine eksi atarsın?
    yanlışsa doğrusunu yaz da düzeltelim.
    5 ... napesend
  4. 4.
    aynı zamanda durmadan aynı tür başlık atan troll iq yoksunları.
    ... napesend
  5. 5.
    insanların maddiyata olan düşkünlüğü..

Hayatı kapsayan bir durum olduğundan, yaşanılan şeylerin sahtelik niteliği taşıdığını kabul etmekte zorlanan bir yazarın düşüncesidir.
    4 -1 ... universitemezunuaskdoktoru
  6. 6.
    adam kayırma. liyakat eksikliği.
    4 ... turgutuyarindizeleriyiz
  7. 7.
    Dibine ışık vermeyen gereksiz akraba. Topunun canı cehenneme.
    3 ... sairceketli
  8. 8.
    ilk üniversitenizi bir şekilde bitirmiş, ikinci üniversiteyi okumayı planlarken,
    Sinavda derece yaparak en sevdiğiniz bölümü kazanmış ve kazandığınız haberini büyük mutlulukla sevdiğiniz insana verirken aniden gelen şu soru:
    sen şimdi 4 yıl daha mı okuyacaksın?
    3 ... sosyalist patron
  9. 9.
    Üsengeclik net. Hayatimin en buyik kazigidir. Misal basliga en sagi 300 karakterlik bi entry girdim sonra yanlislikla sildim hadi bastan yazayim derken amaan diyerk bos gectim. Belki de amaaan bosgec lafini bilmeseydim daha idealist olabilirdim .
    2 ... evawanted
  10. 10.
    Tercih sonucu beklemek

Belli bi tarih verseler tamam dicem
    Ama ölmeyi bekleyen hasta gibiyim ne olacagı ne zaman olacagı belli değil.
    1 ... feministmiyimneyim