bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    -steve harris-dünyadaki en iyi müziği yaptığı için.

-robert rodriguez-b sınıfı tarzını ana akım sinemaya yedirdiği için.

-kylie minogue-insanlığından ve kişiliğinden taviz vermeden pop müzikte en tepeye çıktığı için.

-alex ross-çizgiroman çizgisini fotorealistik çizimleriyle bir üst seviyeye taşıdığı için.

-george lucas-dünyanın en büyük modern çağlar mitini yarattığı için.

-isaac asimov-bilimkurguya bilimsellik sınırları içinde tutarak saygınlık kazandırdığı için.

-j.r.r. tolkien-fantazi türünü çocuk masalı tekelinden kurtarıp büyüklerinde zevk alabileceği seviyeye getirdiği için.

-sephen king-edebiyatta korku/gizem türünü hemen herkesin okuyabileceği şekilde popülerleştirdiği için.

-alan more ve neil gaiman -çizgiromanın ciddiye alınıp edebiyatın diğer türleri kadar saygınlık görmesini sağladıkları için.
    2 -1 ... tenay
  2. 2.
    Dave gahan. Şarkı söylerken zevkten uçtuğu, uçurduğu için.
    ... mikroplok
  3. 3.
    woody allen.

kendine has bir hayal dunyasi var. Imzasi olan her film buram buram woody kokuyor.
    ... bundy nin kirik kalbi
  4. 4.
    sansar salvo - size biraz garip gelebilir fakat bu adamla yasadiklarimizin ve kaderimizin ayni oldugunu farkettim.
    2 -1 ... uyuyamayanadam
  5. 5.
    Hiçkimse.
    ... aaa17
  6. 6.
    demir demirkan. bildiğin aşk.
    ... the revenge
  7. 7.
    bir parça ile nasıl sevişilebileceğini göstermiştir bana testament. tadında tutku var, asalet var, kendini bırakış var, olağan üstü aşk tasviridir return to serenity, işte bundan ötürü testament hayranıyım.
    ... imm guzel mizah
  8. 8.
    (bkz: hugh laurie)

müzisyen, oyuncu, yönetmen, yazar. ingilizce aksanları iki ayrı şekilde biliyor. kişilik sahibi. zeki.

(yüzü bana benziyormuş. öyle diyolla) ben demiyorum.
    ... mr stan
  9. 9.
    Serenad Bağcan'dır. Sesi beni benden alır.
    ... neselimesepalamudu
  10. 10.
    alfred hitchcock. çünkü o tüm zamanların en iyisi.
    ... repulsion
kapat