1. 1.
    1 den 7 ye bütün nesillerin yaşadığı hayalkırıklıklarıdır.

dünya bu kadar boktan olamaz diye düşünürken dünyanın gerçekten boktan bir yer olduğuna şahit olmak hayalkırıcı.
    ... sonuctahepimizatiz
  2. 2.
    tıp fakültesinden atılmak üzere olmak. hatta sanırım atılmak.
    ... kutubira
  3. 3.
    Okkalı bir dizüstü bilgisayar alayım şöyle en afillisinden diyordum, galiba bu kur patlaması sonrasında sadece okkasını alabileceğim.
    9 ... asuregibisurat
  4. 4.
    bütün hayatım amk.
    7 -1 ... true
  5. 5.
    sorunsuz ülkede yaşama hayalim.
    4 -1 ... the blade man
  6. 6.
    dolar almadım ya.
    3 ... redlad
  7. 7.
    3 ay önce açtığım işimde henüz para kazanmaya başlamışken ekonomik kriz patlak verdi. şansıma tüküreyim.
    5 ... bir idealistin ta kendisi
  8. 8.
    doğduktan sonra ikiz kardeşimle beraber 3 gün içinde ölmemi bekleyen herkesi hayal kırıklığına uğratmışım, hayatımın hemen hepsi hayal kırıklığı.
    5 ... oyle kolaysa
  9. 9.
    Bayağı var. Buraya yazarsam bütün günümü modum düşük olarak geçireceğim. O yüzden anlatmasam da küçük de olsa büyük de olsa bu kırıklıklar insanın içine cız eder. Belki hayatınızda çok büyük bir eksiklik olmamıştır ama insanın aklına geldikçe “peki ya olsaydı?” Diye bir düşünce gelir ve çıkmak bilmez.
    1 ... arthur schopenhauer
  10. 10.
    üniversitede en yakın arkadaşımla ev arkadaşı olacak, şehir dışında kendi ayaklarımın üzerinde duracak, gerekirse çalışacak, hafta sonları kültürel etkinliklere katılacak kendimi inanılmaz derecede geliştirecektim.

annemlerin yanında okuyorum, arkadaşım başka bir şehirde, en büyük sosyal etkinliğim balkonda karpuz yemek. teşekkürler hayat..
    7 ... nammu