1. 1.
  ohhhooh. bence oralara hiç girmeyelim.
  1 ... trailblazer
 2. 2.
  rüyamda insansı robot gördüm sözde bizden daha üstün bir ırktı. boyut olarak bizim 2-3 katımızdaydı.
  ama detayları pek hatırlamıyorum. bayağı aksiyonlu mücadeleli bir şeydi.
  bazen uyanınca kendime kızıyorum belki bunlar Allah'ın bana bir lütfu.
  fantastik rüya çok görüyorum.
  fakat onları hikayeye dökmek bir sonuca bağlamak zor iş.
  1 ... strategy
 3. 1.
  Hiçta tanımadığım bir adamla evlendiğimi gördükten sonra rüyalar tabirine bakıp rüya sahibinin yakın zamanda ahirete göç edeceğine yorulur cümlesini görüp hemen ardından bir aylık bir temiz depresyona girmişliğim var.
  ... alektamuvikmuvik
 4. 1.
  son gördüğüm enteresan rüya. yaklaşık beşer metrelik zincirlerle ellerime ve ayaklarıma birer doberman köpek bağlamışlardı. rüya tamda böyle başladı bana saldırmıyorlardı ama sağ sola gitmek istiyorlardı. çok vahşiydiler ve onları dizginlemezsem hareket etmem mümkün değildi.
  yürümekten ziyade kendimi sabitlemeye ve dengelemeye çalışıyordum. sarfettiğim enerji öylesine acı veriyordu ki anlatamam sonunda hepsinin zincirini toparlamayı başardım. tam birlikte adım atmaya başlamıştık ki uyandım amk. o kadar emek, çektiğim acı boşaymış. tekrar gözlerimi kapattım işin macera kısmını çözeyim diye olmadı.
  ... onickihavari
 5. 1.
  En etkilendiğimi anlatacağım.

  Bir aralar birisiyle iş konusunda anlaşmazlık çıkmış, olay şiddete ve adliyeye taşınmıştı. O günlerde çok ilginç bir rüya gördüm... Problem yaşadığımız kişiyle iş yerlerimiz aynı yerde. Rüyamda o sokakta yürüyorum, arkamdan 2 kişinin koştuğunu duyuyorum. Kafamı çevirdiğimde izbandut gibi bir Adamla karşı karşıya geliyorum ve Adam aynı anda çat diye karnıma bıçağı yerleştiriyor. Hiçbir yerim tutmuyor, yere düşüyorum. Bıçak, üstüm, yerler kanla dolu. Düştüğüm yerden Adama bakarken gözlerim yavaş yavaş kapanıyor... Gözlerim tamamen kapandıktan sonra tekrar açılıyor ve kapkaranlık bir tabutun içindeyim. Dışarıdan dua sesleri geliyor. Öldüm mü ben diye paniklerken gözlerim yine karşı koyamadığını bir şekilde yavaş yavaş kapanıyor ve çat diye uyanıyorum. Saat 04:00. Uyandığımda gözlerimi tavana dikiyorum, oda kapkaranlık. Hala tabutta hissediyorum kendimi. Çırpınmak amaçlı bir hareket yapmaya çalışırken istemeden yataktan doğruluyorum ve uyandığımı anlıyorum.

  1 ay kadar her gün bu rüyanın etkisinde kalmıştım. Şimdi yazarken yine tüylerim diken diken oldu.
  1 ... alkolik oldum
 6. 6.
  rüyamda askeriyenin içine sızmış suriyeliler darbe yapıyordu axvsgdhdgfjdhdh cildircam o kadar coklardi ki dnbdhgjhkhjhkvn deliriyorum galiba allahım neyse iyiyim sorun yok asghd oll izz vel oll
  iz vell ol izz vel asdvhshdh .
  -3 ... kedipipimi7
 7. 7.
  Rüyamda tanrı olmuştum. Çok eğlenceliydi.

  Edit: niye eksiliyorsun arkadaş, rüya işte ben napayım.
  5 -4 ... leyla ruzgar
 8. 8.
  Anlattığım takdirde buradaki yazarların kaldıramayacağı, belki de bunalıma gireceği rüyalardır.

  Anlatmıyorum.
  2 ... golgebeyi
 9. 9.
  işte böyle doğuyorum yaşıyorum felan ölmeyi bekliyorum oyalanarak.
  2 ... id est
 10. 10.
  iclal aydın ı izci kampında çadırda becerdim.
  -1 ... pavyonfedaisi