1. 1.
    yazarlarımızın içten içe diledikleri, düşledikleridir.
    benim gönlüm şuan, tamamıyla çökmek. tüm insanlar bana küssün, suçlarım kalsın, herkes benim hakkımda ne düşünüyorsa gelsin söylesin ve, tanıdığıma inandığım tüm arkadaşlarım bana küsse keşke sözlük. tüm sevdiklerimden güzel bir kazık yesem.
    her şey mahvolduktan sonra gelen bir özgüven var, koyuvermişlik var. o duyguyu tatmak istiyorum. düzgün bir bina yapmak istiyorum en baştan ancak, eskisini temeline kadar yıkmam gerek. ve sanırım bunları yaparken iyice kayboldum sanırım. hayaller kurdum, deli gibi. insanlar hayal kırıklığına uğratmadı, ben sadece hayallerimi yanlış insanların üzerine kurdum. umarım, pederin tayini anlaşabileceğim insanların barındığı bir şehre çıkar ve, en azından oradaki insanlara kendimi doğrusu ile tanıtıp, buradaki gibi hatırlarında 'yalancı' 'hırsız' 'y#*şak' kalmam.
    şuan birisi yok ki çıkıp desin, 'soundofsilence ne iyi bir insandır ey gidim ey'.
    allah varsa belasını versin ki, nerede bir olay tüm ihaleler bana kalır her zaman. kardeş dert çekici gibiyiz. bir dostum çok güzel bir şey demişti, alice harikalar diyarına gitmeden önce düşüyordu.
    umarım diyarıma gitmeyi başarırım artık, daha düşmeye hazırım.
    gerçi şuan uçurumda bile değilim düştüm yirmaağ gidiyrum.
    yine bir entry'e patlamışım dökmüşüm içimi...
    https://www.youtube.com/watch?v=KnLNG0WnGsI+
    1 ... soundofsilence