1. 1.
    Örümcek ve böcektir. Godzillayla bile karşı karşıya gelebilirim ama kodumun haşereleri beni benden alıyor.
    3 ... paperstreett
  2. 2.
    Örümcek ve böcektir. Godzillayla bile karşı karşıya gelebilirim ama kodumun haşereleri beni benden alıyor.
    ... paperstreett
  3. 3.
    Fobim neyim yok benim.
    5 ... emreuzlar
  4. 4.
    ^insanafobi^..................
    1 ... farzetkimutluyum
  5. 5.
    gözlerimin ısıya alerjisi olduğu için yüksek ısıdan korkuyorum. canım yeşil gözlerim.
    ... deep house
  6. 6.
    Sevgilisizlik ahah. Şaka şuka. Panikatak gelir arada bana. Antisosyal dalgalanmalar rahatsız eder o kaa. Poziitif biriyim. Hep gülüyom ben. Çatlasın düşmanlar. Bim bam bom.
    -1 ... nikimde degil
  7. 7.
    köpek korkusu
    böcek korkusu
    kapalı alan korkusu(asansör vs).
    1 ... pozitifdeli0320
  8. 8.
    bir erkek olarak her ne kadar kendime yediremesemde tüm hayvanlardan korkuyorum. aynı ortamda bulununca bile elim ayağım boşalıyor, kitleniyorum.
    -1 ... modeste
  9. 9.
    Ustteki bir baska yazarın yazması ile ogrendim su an ufkum acıldı. Bir tek ben bunu yasıyorum sanırdım.
    (bkz: klimakofobi) merdiven fobim var resmen. Bir yere tutunmadan merdiven inemiyorum veya yuruyen merdivenlerden korkuyorum. Ozellikle basamakları dar ve cok merdivenler beni acayip sekilde korkutuyor.
    Edit : bir de genel olarak yuksek bir seyin uzerinde duramıyorum. Ornegin bir taburenin uzerine cıkıp dolaptan bir sey almak veya su seyyar merdivenlerin uzerinde perde asmak gibi. Yukseklik korkum var.
    4 ... pinkylips
  10. 10.
    Böcekler.
    Özellikle kakalak böceği.
    2 ... zeki muren baligi