1. 1.
    Ben ateşli silahlar konusunda müthiş geri kafalı ve evhamlıyım. Bir silaha güvenmek isterim. Yarı yolda bırakma ihtimali bile soğutur.

Ben bir silaha güvenmek zorunda kalacak isem bu kesinlikle 6 patlar olmalı.

Kovboy özentiliği olarak görmüyorum. Bence çok güvenilir bir tabanca.

Bu sebeple tercihim ya Smith wesson 38 lik ya da 357 magnum dan yanadır.

Bide tek tek kim dolduracak o tabancayı diye bahane bulurlar. Onların doldurma aparatları var 6 sını tek seferde koyabiliyorsunuz. Ayrıca bir şarjörden daha az yer kaplıyor.

Bide şucu tayfa var 6 mermi güvenilir değil bide tetik ağırlığı çok kuvvetli. Kardeşim siz yeteneksiz iseniz suç silahta değil. Tetiği baya ağır silah biliyorum da az parmak kasınız güçlensin. Güreş tutarken bile parmak kası çok önemlidir.

Bence insan çevresinde güveneceği insanlar bulundurmalı güvendiği mahallede yaşamalı silahı olacak ise de güvenilir bir silah olmalı. .

38 likler bir dönem emniyet mensuplarımızın da en güvendiği yoldaşı olmuştur. Emekli polisler bayılır bu silaha sohbet etme şansınız olur size anlatırlar bol bol. Ben 38 lik nasıl temizlenir öyle öğrendim misal ahaha.

Güvenilir silah 6 patlardır.
    1 -1 ... uzay muhtari
  2. 2.
    (bkz: irina shayk)
    ... ahlaksiz adam
  3. 3.
    hayatım boyunca bir tehdit almadıkça silaha sahip olacağımı sanmıyorum ama bendeki bu .45 lik aşkı ya (bkz: colt 1911) e ya da (bkz: usp) ye götürür diye düşünüyorum.
    ... t e c o
  4. 4.
    Kadın ve kadın, sonra kadın. Bir de kız kaçıran.
    ... illidan
  5. 5.
    Ateşli değilde Rambo piçağına hayranım.
    Tutukluk yapmıyor.
    ... atlant isten gelenadam