1. 1.
  az önce beni uykumdan uyandıran rüyadır. sevgilimi başka bir kadınla gördüm. tam bi kabustu.
  4 -1 ... lissa
 2. 2.
  intihar eden arkadaşımı gördüm dün rüyamda. bi baktım arkadaşlarla otururken yanımıza geldi. herkes şokta tabi. ölmedim olm lan ben şaka yaptım diye geldi oturdu. baya baya gerçekçiydi ama. sonra sarıldık güldük eğlendik bi güzel yüzüne sövdük. biraz zaman geçti, lan olm iyi güzel de annen yedi bitirdi kendini onu napıcan nasıl söylicen dedim. derken alıştıra alıştıra söylemiştik annesine. o anı, sarılışını unutamıyorum, ilk defa sanki kendi çektiğim filmi izliyorum gibi yaşadım rüyayı.

  sonra yavaş yavaş uyanmaya başladım. hani uykuyla uyanıklık arasında geçen zaman vardır ya. gördüğünüzün rüya olduğunu anlarsınız, etkisinden çıkarsınız yavaş yavaş. o anda rüya olduğunu anlamak çok koydu. kalkar kalkmaz yaktım bi sigara.
  2 ... bsod
 3. 3.
  cinli musallatlı olduğum zamanlar korkutulduğum rüyalardır.
  ... sozlugun krali
 4. 4.
  zamanın bittiğini görmüştüm. christopher nolan filmi gibi rüyaydı. kimseye nasıl bir duygu olduğunu anlatamadım.
  ... yere dusen bozuk para
 5. 5.
  Rüyamda, bir gece eve doğru yürüyordum. Yol her zamanki yol, evler ve dükkanlar her zamanki gibi açıktı. fakat insanlar ve geçip giden arabalar bir garipti. Sanırım insan olmayanların bizimle yaşadığı boyuta geçmiştim.

  Herkes beyaz uzun bi şey giyiyordu. Ve herkesin gözleri morarmış, yüzleri çirkinleşmişti. Konuşma sesleri ve kahkahalar yankılanıyordu. O kadar iğrenç şeyler söylüyorlardı ki aklım almıyordu.

  'kendi kızımı şöyle s*ktim'
  'şu adamı şöyle öldürdüm'
  'ben de şunu şunu öldürdüm' gibi ve daha kötülerini birbirlerine söyleyerek gülüyorlardı.

  O kadar korkmuştum ki... yeryüzündeki tüm pislikleri ve kötülükleri duymak beni şok etmişti.

  Koşarak oradan uzaklaşmak, evime gitmek istiyordum. Tam eve giden yola saparken aniden bir evin balkonundan o iğrenç adamlardan biri atladı önüme.

  25 yaşlarında, sakallı, morarmış gözleriyle bana pis pis bakarak sırıtan iğrenç bir adamdı. Üzerime yürümeye başladı. Ben geri gittikçe üstüme geliyordu ve " sen buraya nasıl geldin. Bir daha burdan çıkamayacaksın" diyerek kahkaha atıyordu. Beni öldürmek ister gibiydi.

  Tam o an dua okumaya başladım normalde dine çok bağlı olmamama rağmen. Fakat adamın değişik bir gücü vardı duayı okuyamıyordum yanlış okutuyordu bana. Geri gittikçe üzerime yürüyordu ve gözüm kararmaya başlamıştı. Düşmek üzereydim tüm gücümü kaybediyordum.

  Tüm gücümle duayı doğru okumaya çalıştım. ve o da buna sinirlenmişti. Duanın son cümlesinde uyandım ve uyandığımda gerçekten de sesli bir şekilde o duanın son kısmını okuyor olarak buldum kendimi.
  6 ... astral duzlemde evi olan kiz
 6. 6.
  Besmelesiz yatağa yatmamak gerektiğini gösteren bir takım kâbuslardır.
  3 ... gazeloglu
 7. 7.
  Çocukken çok basit bir dizi sahnesi izlemiştim. Sahnede bir cadı süpürgesine binip tuğla bir yapının etrafında dönüyordu. Bu sahneyi rüyamda tekrar, tekrar ve tekrar gördükçe cadılara karşı antipatim oluştu. Bazen hala aynı rüyayı görüp uyanır, yastığımın altında bulunan gümüş hac ve kazığı kontrol ederim.
  1 -5 ... stairway leading to hell
 8. 8.
  Birisini öldürdüler diye yaklaşık 70-80 kişiyi silahla indirmem.
  Götüm açıkta kaldı kesin.
  2 ... expandera
 9. 9.
  çocuklarla halısahaya gidiyorduk sohbet ederek. bizim orda halısahaya giderken bir yokuş ve yokuşun sonunda mezarlık var oradan geçeriz. işte tam yokuşun başına geldiğimizde birden mezarlıktan ışıklar alevler bağrışmalar gelmeye başladı. o an anladım kıyamet kopuyordu normalde ben de dinsiz eşkıya bir şeyim inancım falan zayıf işte tam o an onları görünce kafamı arkadaşıma çeviriyorum ve korkunç bir şeye dönüşmüş olarak görüyorum bir kaos oluyor ve gökyüzünden allah çıkmaya başlıyor ve resmen bana ben varım diyor yani rüyamda o mesajı veriyordu sonra uyandım işte. ilk gün etkisinde kaldım şimdi yine eskisi gibiyim. bunun bir de yolda yürürken kurşunlu büyülü değişik bir şeyini de gördüm yine çocukluk arkadaşımla mahallede dolaşırken yerde kurşun gibi bir şey buluyorum değerli olduğunu anlıyorum cebe atıyorum evde bakarım iyice diye, işte iki adım daha atıyorum bakıyorum bir tane daha eğilip alıyorum onu da sonra ileriye doğru bir bakıyorum hep ondan var. arkadaşıma dönüyorum bu nedir diyorum yine o an kaos oluyor salavat sesleri falan kulaklarımda yine arkadaşım bir şeye karanlık bir silüte dönüşüyor ve bu sefer üstüme atlıyor, sonra onun peygamber olduğunu anlıyorum. bir şekilde bana mesaj veriyor gibi falan işte. iki kere böyle dini etkili rüyalar gördüm. resmen allah beni çağırıyor. neyse çok boş yaptık. gönder, enter.
  2 ... alfa bey
 10. 9.
  tam olarak nasıl başladığını hatırlamıyorum. ameliyat masasında yatıyorum, sevdiğim birisi ölmesin diye organ nakli için. narkoz veriliyor ve gözlerim kapanıyor. bir anda kendimi hastanenin kapısının önünde buluyorum. hastanenin içinde bir ses yükseliyor, bağırma sesi. öldüğüm söyleniyor. telaşla içeri koşuyorum ölmedim diye. kimse beni duymuyor, ailem ağlıyor. ölü bedenimin morga götürülüşünü izliyorum. sonra bir el sırtıma dokunuyor ve sıçrayarak uyanıyorum. 2 gün önce gördüm bu rüyayı ve hâlâ etkisinden çıkamadım.
  2 ... asypleth