1. 1.
    yazarların izlediklerinde ya da duyduklarında kendilerini etkileyen güncel haberlerdir.
    -1 ... pohemon
  2. 2.
    6 yaşındaki öğrencisini döven *öğretmen.
    --
    haberini duyduğumda bi süre kendime gelememiştim, baya da göz yaşı dökmüştüm.
    4 ... eerroristt
  3. 3.
    çocuklara ya da yaşlı insanlara yapılan her türlü zulmü izlediğimde ya da dinlediğimde içimde oluşan öfke ve şiddet.
    2 -1 ... cyqne
  4. 4.
    olamaz diye nitelendirdiğim haber. yurtdışında kızını bodrum katına kapatıp yıllarca tecavüz eden ve ondan coçukları olan baba müsvettesi haberi.
    2 ... heytos
  5. 5.
    yeni evli veya daha küçük bir çocuğu olan askerin şehit edilmesi.
    ... valce
  6. 6.
    birkaçgün önce iki sevgili kaza yapıyor ve çarpmanın etkisiyle camdan dışarı çıkıyorlar. ikiside ağır yaralı yerde yatıyorlar ve arada birbirlerinin ellerini hiç bırakmayıp gözgöze geldikçe de acıları resen ikiye katlanıyordu. işte aşk bu dedim gerçekten etkileyici bir haberdi.
    2 ... pohemon
  7. 7.
    (#7596260)
    1 ... usualsuspects
  8. 8.
    bir zamanlar

(bkz: şehit haberleri) ne yazık ki artık rutin birşeymiş gibi etkilemiyor insanı.
    2 ... su tardigrati
  9. 9.
    (bkz: 17 aylık bebeğe tecavüz)
    ... pohemon
  10. 10.
    AKSARAY’da 5 çocuk babası 46 yaşındaki A.K., cinsel ilişkiye girip hamile bıraktığı 13 yaşındaki kızı Ü.K.'nin dünyaya getirdiği bebeği, bir taşın altına bırakarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı.

http://www.hurriyet.com.tr/kadin/6278007.asp?gid=159
    ... yapmadedimdimi