1. 1.
  elektriklerin kesilmesi.
  1 ... bardaki kuul adam
 2. 2.
  akşam akşam sözlükte anket yapılması.
  -1 ... mutlakbutlan
 3. 3.
  masum insanların öldürülmesi. hiç bir suçları yokken katledilmesi.
  ... kompulsif
 4. 4.
  üzülmek midir, acı çekmek midir, yerin dibine girmek midir, ölmek istemek midir, üstünü başını parçalamak istemek midir orası biraz tartışılır..
  umutsuzluğu ihraç eden bir ülke'nin herhangi şehirlerinden birinde, geçmiş zamanlarda yaşayan rumlar tarafından yapılmış ki şehirde yapılmış en iyi planlama o zamanmış, neyse kale gibi bir yerde, gece saat; gece yarısı itibariyle eğlenen, bağıra çağıra şarkılar söyleyen genç gurubun etrafa savurduğu alkol şişelerini toplamakla görevli çöpçüyü, elinde çöp poşetiyle masa üstünde umarsızca şarkı söyleyen genç kızımızla aynı kadrajda görmek..
  çektiğim acıdan ya da adı her neyse ama çok boktan bir şey olduğuna eminim olsa gerek fotoğraf bile çekemedim..
  ... nothingbutthetruth
 5. 5.
  #1046868 olayıdır.
  --spoiler--
  başın sağolsun kardeş.
  --spoiler--
  1 ... merakli melahat
 6. 6.
  çocuklara zarar verilen a'dan z'ye tüm olaylar. *
  1 ... duygusalwampir
 7. 7.
  1. küçük bir kız çocuğunun kalabalık bir ortamda annesini kaybedince dudaklarını büzerek gözyaşı dökmesi. içim parçalanıyor böyle, o kadar üzülüyorum ki.
  2. yolda giderken isteyici biriyle göz göze gelmek, doğru bulunmamasına ve işe yaramayacağının bilinmesine rağmen anneden azar işite işite ona yardım etmek.
  3. durumları kötü olan bir ailenin küçük çocuğunun da yaşıtları gibi sürekli istekleri olması, ailenin bunu karşılayamayarak mahçup duruma düşmesi, hep suçluluk duymaları. ama çocuğun bunu anlamayacak kadar küçük olması, anlam veremeyerek isyan etmesi.
  4. önemli bir işin veya uykunun olmasına rağmen iyi biteceğine inanarak ısrarla tamamının izlendiği filmin çok eften püften bir sonla bitmesi. üstelik bir toplulukla izlenmiş ve filmi siz seçmişseniz o psikolojik baskıyı düşünmeye bile gerek yoktur.
  5. çok çalışıldığı halde sınava girildiğinde elin ayağın dolaşıp hiçbir sorunun yapılamaması. üstelik sınavdan sonra, rahatlıkla çözülebilecek sorular olduğunun anlaşışılmasıyla gelen bütün çalışmanın boşa gitmiş olduğu gerçeği.
  6. kardeşini kaybetmiş bir ablanın, kaybettiği kardeşi yaşında/benzeri biriyle karşılaştığındaki o iç burkulması, hiç geri gelmeyecek birine özlem duygusu.
  2 ... bubbagump
 8. 8.
  bank asya birinci lig'de top koşturan yabancı asıllı futbolcular. düşünsene, sen kalk taa meksika'nın bir yerinden gel, şanlıurfaspor'un patates tarlasında top oynayarak, para kazanmaya çalış.
  1 ... angry man
 9. 9.
  yaşlı insanların itilip kakılması. hele ki tontonsa bu insanlar, oturup ağlanır üzüntüden.
  birde hayvanlara işkence yapılması. insanın şunu yapanları tren yoluna bağlayası geliyor ki o bile az.
  2 ... mollylight
 10. 10.
  günümüzde hala ''hocaya götürelim sende birşey var'' diyenler var.
  -1 ... gazozix