1. 1.
    kendi ruhlarının, hislerinin özünde diğerlerinden farklı olmadığını, kendilerinin birer bebek, çocuk, ergen, genç ve yetişkin olduklarını hatırladıkları, değer verebilecekleri olgular olduğunu farkettikleri, katıksız soruguz sualsiz sevmek yada sevilmek istendiklerini kendilerine itiraf edip dışarıya karşı gösterebildikleri anlardır.
    3 ... dementedsiopur
  2. 2.
    dün gece arkadaşımdan gelen mesajdır.
    2 ... fiyonag
  3. 3.
    her beklediğim telefon, mesaj ve whatsapp iletisinin gelmemesinden mütevellit yaşanan anlardır. bir de sabah yataktan çıkarken oluyor ama ondan şu an bahsemedeyeceğim bu çöküntüye hazır değilim, değilsiniz.
    (bkz: telefonun başında çaresiz bekleyen kadın)
    4 -1 ... ulkercikolataligofretsevmem
  4. 4.
    annemi ya da babamı düşündükçe bu aralar gözlerim doluyor, galiba yaptığım pisliklerden dolayı, evet beni hak etmiyorlar..

not : daha iyilerine layıklar yani.
    5 -1 ... zeytin guzelmis
  5. 5.
    dün gece arakadaşıma attığım mesajdır.
    2 ... senitra
  6. 6.
    Onun göğsüne başımı koyduğumda, elleriyle yüzümü oksadigi zaman; agladigimda elleriyle gozlerimi sildiği zaman; kısaca bana şefkat gösterdiği her zaman,

Beni benden çok düşündüğünu gördüğüm zaman; tabaklardaki en büyük eti bana koyduğu zaman, bana karşı olan herkesten beni korudugu zaman, kavga ederken bile beni düşündüğü zaman..
    1 ... herseyzitliginicagirir
  7. 7.
    hasta olduğum zamanlardır.
    1 ... shawnshank
  8. 8.
    Dun gece saat 1 sularinda akasya ile konustugum an, bi tanesine ornektir.
    ayni zamanda beni akasya ile tanistiran adamla da tartisiyorduk ama o da duygulandirdi sonradan.

buradan akasyam ve melatoninime sesleniyorum, sizi seviyorum.

Tanimsa tanim, yazarlarin kalplerinin bi baska carpmasina, gozlerinin dolmasina neden olan anlardir.
    2 -1 ... parlakmavi
  9. 9.
    Acemı bırlıgınde kutahyanın dondurucu sogugunda 402 kısının ıcınde sadece bır kısıde bere ve eldıven yoktu. Eldıven takmamıza ragmen ellerımız buz keserdı. En son dayanamayıp sordum kardesım sen manyak mısın bu sogukta beresız gezıyosun dıye. Param yok askerıye yatıracak o zaman alacam dedı. Askerıyenın askerlerıne vatanı koruyan evlatlarına verdıgı o muhtesem para aylık 30 kusur tl. Onuda aylar sonra verır * not: kantınde eldıven 1 50 bere ıse 2 tl ıdı.
    4 ... richie pich
  10. 10.
    özlediğimde. hem duygusal hem huysuz oluyorum.
    3 -1 ... thelma