1. 1.
  bu başlık yazarların neden birbirine laf sokma uğraşını getiriyor akla ister istemez. ne bir tanım nede bir bilgi içerir. bir yazar neden diğerlerine laf sokar? neden oturup adam akıllı entry girmek yerine başkasına bok atmak? ya kaşınıyodur veya atılmak istiyordur bence. yada yazacak bir bilgisi olmadığı içindir bu bok atmalar. belkide dışlanmanın bir sonucudur. (tüm olay prim vermemek ve ortam içinde nası eridiklerini gözlemlemektir).. sözlüğün kalitesini düşürmek bi kenara adam akıllı yazanlarında, kimseyle bi derdi olmayanlarında hevesini söndürmektedir bunlar.
  5 -1 ... hallucinogen
 2. 2.
  sözlüğün ukala ve asi genci olma hayalindendir. "laf sokarım bütün herkes beni konuşur hehe heyde hehey"

  sözlüğün amacı dışında bir şeydir, tamam ilgili konuya yazacağını yaz sonra altına kendi kişisel görüşünede yaz ama "laf sokmak" neden ? marjinalitenin ve uçuk noktaların prim yaptığı bir yerde bunun olması pek anormal karşılanmamalı. birazda kişinin egoları ve ön plana çıkıp sivrilme güdüsünden kaynaklandığıda söylenebilir.
  2 ... insatiable love
 3. 3.
  hepimiz kardeşiz bu öfke ne diyedir.
  2 ... legend of the stranger
 4. 4.
  hoş bir şey değil, tavsiye etmiyoruz.

  yapmayalım yapanları uyaralım.
  2 ... kacak kelebek
 5. 5.
  hiç hoş bir şey değil, hiç tavsiye etmiyoruz...

  yapmayalım yapanlara da laf sokmayalım, uyaralım... sokmak güzel bir davranış değildir...
  4 -1 ... fatal
 6. 6.
  anlamsız bır aktıvıtedır fakat ne kadar entry yazılırsa yazılsın devam edıcektır, sozlukte ıyı seyler yapmaya calısan yazarlar mevcuttur birlikten, beraberlikten, barıstan bahsederler ki bu son zamanlarda sozlugu bır kat daha sevmeme yol acmıstır. bırbırının dusuncesıne saygılı, bilgisini ezmek yerıne yenı bakıs acıları kazandırmak ıcın kullanan yazarların varlıgı mutluluk verıcıdır. burda kımse kavga ederek bır yere ulascagını sanmam anca anca caylaklık veya atılma mertebesıne ulasılabılır. bırbırımıze bok atmak yerıne uzerımıze sıcrayanları bırlıkte temızlesek daha guzel olurdu. *
  1 ... walox
 7. 7.
  sidik yarışından başka bir şey değildir..... ayrıca gereksizdir...
  2 ... novakatinamite
 8. 8.
  (bkz: uuserler arasi sidik yarisi)
  1 ... how i learned to stop worrying
 9. 9.
  (bkz: sokarca) *
  1 ... fata morgana
 10. 10.
  (bkz: ayar vermek)
  ... zehir