bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    baba seni çok seviyorum bazen üzdüm kırdım ama seni çok seviyorum duygularımı söylemekte zorlanıyorum ama sen benim canımsın çok yaşa babam.
    1 -1 ... arayagirenkarakedi
  2. 2.
    baba arabayı yine ben aldım. haberin olsunn.
    ... defansagelsenize lan
  3. 3.
    delirttim,igrendirdim. ama seni cok sevdim. hangi cocuk sevmez ki zaten. ama cok kirdin beni. cok yaktin canimi. ergenligidir aptalligidir hor gormeyeyim diyemedin hic. cok kizdin,cok bagirdin,cok dovdun. cok sevdin ama unutamadim beni uzmelerini. hic alisamadim korkmamaya,hic alisamadim seninle yasamaya baba ben. aciya ve yalanlara ne kadar tahammul edebilirim diye merak ederdim. aslinda sadece 16 yil merak ettim. cunku senden yedigim son dayak,seni,dunyayi ve kendi rezil benligimi hazmedebilecegimi soyledi bana. ben senden ozur dilerim. yaptigim cocukca seylerin asla mantikli bir aciklamasi olmadi. ama senin beni bu kadar hor gormenin,bu kadar hirpalamanin,bana hic olmadigim biri gibi hitap etmenin,canimi boyle yakmanin ve bunlarin bende hicbir eksiklige yol acmayacagini dusunmenin mantikli bir aciklamasi olmali. ben kucuk ve aptal biriyim. sense buyuk ve akilli bir adamsin. benim gibi degilsin. ama eger sen benim gibi degilsen soylesene neden butun hayatim boyunca kactim ben senden? beynimin icindeki yollar kalabaliklasti baba bunlari dusunmekten. yapamadim,seni mutlu etmeyi hic ama hic basaramadim. ve sana karsi hic durust olmadim,olamadim. her seye ragmen seni yine de cok seviyorum ben.
    7 -1 ... mikasa ackerman
  4. 4.
    söylemek istediğim var da yanına gidecek olan mı var?
    "bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden
    bir çok seneler geçti dönen yok seferinden"
    2 ... deli hasim
  5. 5.
    babaaaaa büyüksün !

https://video.uludagsozluk.com/v/yazarların-babalarına-söylemek-istedikleri-şeyler-174709/

-1 ... comomierda
  6. 6.
    keşke az biraz sevdiğini belli etseydin. hayatını tek kişilik yaşamak yerine o hayatta bize de yer verseydin. ama buna rağmen çok sevdik seni, ve biz belli de ettik.
    2 -2 ... guzelbircadi
  7. 7.
    annemi terk edip tüm mal varlığımıza el koyup siktirip gittiğin için allah belanı versin. ama iyi ki gittin ki ben de sana rahat rahat sövüyorum.

hayatımız artık daha güzel. her şey para değilmiş huruspı evladı. Seni hiç bir zaman affetmeyeceğim. bir daha ailemize yaklaşma. senin artık bir ailen yok...
    4 ... hijyenick
  8. 8.
    Sana aşığım babacığım. Dün gergindim sana da çok hissettirdim özür dilerim.
    -1 ... biriberrinmidedi
  9. 9.
    Ben iyi bir kız olmaya çalıştım, sen hiç iyi bir baba olmaya çalıştın mı baba?
    15 ... nizamialem
kapat