1. 1.
    yazarların yaşamış olduğu mucizevi olaylardır. anlatıldığı taktirde korkunç hikayeler doğabilir.
    ... namludanfirlayansidik
  2. 2.
    bazı zihniyetlerin inanmayıp kabul etmeyecekleri olaylardır anlatılması karşı tarafın ruh haline bağlı olaylardır .
    ... tiamat
  3. 3.
    bir kere bir kız teklif etmişti bana. inanamadım, olmaz böyle bir şey dedim. sonra bir baktım rüyaymış amk. kim ne yapsın beni.
    9 -1 ... t bag
  4. 4.
    --spoiler--
    anlatırım anlatmasına da, siktir lan ordan dersiniz.
    --spoiler--
    6 ... siddartha
  5. 5.
    bi keresinde tuvalete gitmiştim tam dışkıyı temizleyeceğim sular kesilmiş,e bende tüküre tüküre 1.5 litre sıvı yapıp öyle temizlememiştim.
    9 -3 ... mr zengin
  6. 6.
    "her şey dolunayın görünmesi ile başladı" cümlesi ile başlaması muhtemel olaylardır.
    1 ... selcukalone
  7. 7.
    yaşamın sır dolu olduğunu, bize hatırlatan paranormal olaylardır. ruhsal etkisi büyük olup korkmamak gerekir, ibret alınası olaylardır.
    evin içinde aynı insanı iki farklı odada görmek...
    ... piyona mat olmak
  8. 8.
    "günlerden bir gün" ile başlayabilir.
    ... kahkahamakinesi
  9. 9.
    benim başımdan bir nişan 2 evlilik geçti. esrarengiz mi bence gayet esrarengiz.
    6 ... bikereindiroeli
  10. 10.
    arka mahalle romanların yoğunlukta olduğu bir yer olduğu için sürekli kibariye dinlerdik, sağolsunlar. bir gün titanik soundtrack'ının roman versiyonunu duydum. önemsemedim. sonraki günlerde tekrar duydum. en sonunda telefonuma ses kaydediciyi kullanarak kaydettim emin olmak için. bu melodinin var olduğuna inanamıyordum. sonra gittim, internetten 'titanik roman havası' yazdım. varmış böyle birşey. izmirli taylan yapmış. şimdi 'aman ne esrarengiz' diyebilirsiniz ;ama ben çok şaşırmıştım gerçeği öğrenince. ciddi ciddi uzun süre hayal ürünü olduğu düşünmüştüm.
    1 -1 ... bitlistebesminaree