1. 1.
    sozlukculerin soylemek istediklerini direkt degil de dolayli olarak anlattiklari durumlarda diger sozlukculerin satir aralarini okuyarak cikardiklari meallerdir.

hemen ornek verelim. misalen:

ba$lik : eksimsi
    entry : ermeni yazar.

meali : irkciyim. butun ermeniler olsun sadece ermeni olmalarindan dolayi.
    13 -13 ... eksimsi
  2. 2.
    baslik: erkeği bozan şeyler
    girilen entry: tanga giymek...

meali: slipten şaşmam...
    32 -2 ... cyranox
  3. 3.
    başlık: her gun bir avuç fındık iyi gelir
    entry: gecenin bi vakti acikinca aklima gelip de findik yememe sebep olan slogan..

meali: kızlar ne bekliyorsunuz. hazırım...
    24 -4 ... cyranox
  4. 4.
    baslik:birinci nesil olunca gotun kalkmasi
    meali:ben birinci nesilim.icerde disarda tanidiklarim var.bu baslikla da egomu tatmin ediyorum.itirazi olan varsa ciksin gitsin bu sozlukten.
    11 -2 ... looser
  5. 5.
    başlık: yazarlarin aslinda demek istedikleri

entry:99 yılında yazdıklarımı gorunce gulmekten geberten durum. ne laf sokuyormusuz dedirten hede.

meali:birinci nesil olarak ekşi sözlükte bulunmuşluğum var.tüm karşı cins sözlük yazarlarına bu vesileyle selam ederim.

mealin meali: ne güzel laf soktum.* umarım dikkat çekmişimdir de sözlük yazarı bağyanlar bana da mesaj atar. *
    13 -2 ... steve
  6. 6.
    başlık:yazarlarin aslinda demek istedikleri

entry:99 yılında yazdıklarımı gorunce gulmekten geberten durum. ne laf sokuyormusuz dedirten hede.

meali:birinci nesil olarak ekşi sözlükte bulunmuşluğum var.tüm karşı cins sözlük yazarlarına bu vesileyle selam ederim.

mealin meali: ne güzel laf soktum.* umarım dikkat çekmişimdir de sözlük yazarı bağyanlar bana da mesaj atar. *

mealin mealinin meali: otisabii benim arkadasımdır. her daim savunurum onu yalarım yutarım*
    5 -1 ... otisabii
  7. 7.

mealin mealinin meali: otisabii benim arkadasımdır. her daim savunurum onu yalarım yutarım. *

mealin mealinin mealinin meali: arkadaş markadaş dinlemem, laf sokarım.*
    3 -1 ... steve
  8. 8.
    dur, şu yazara bir laf sokayım, denilen yer. şu yazara laf sokarken, kızlara selam etmesi cümlesini de araya sıkıstırayım ki, benim ekmegime el atmasın diyen abazan yazarların baslıgı.
    4 -1 ... otisabii
  9. 9.

entry:dur, şu yazara bir laf sokayım, denilen yer. şu yazara laf sokarken, kızlara selam etmesi cümlesini de araya sıkıstırayım ki, benim ekmegime el atmasın diyen abazan yazarların baslıgı.

meali: abaza değilim ben değiiliimmmm..ühühühü dimi rıza abi.söyle diğilim dimi ühühü

mealin meali: soyleyecek bir sey bulamadım, en iyisi geyige vurayım işi.
    3 -1 ... otisabii
  10. 10.

entry:dur, şu yazara bir laf sokayım, denilen yer. şu yazara laf sokarken, kızlara selam etmesi cümlesini de araya sıkıstırayım ki, benim ekmegime el atmasın diyen abazan yazarların baslıgı.

meali: abaza değilim ben değiiliimmmm..ühühühü dimi rıza abi.söyle diğilim dimi ühühü

mealin meali: soyleyecek bir sey bulamadım, en iyisi geyige vurayım işi.

mealin mealin meali: argüman üretemiyorsan geyik lafını sıkıştır cümlenin münasip bir yerine, gitsin. belki biri yer...afiyet olsun..

mealin mealin mealinin meali: neyse bu adamın bırakacagı yok, lafı uzatıp durayım en iyisi.
    2 -2 ... otisabii