1. 236.
    insanlara açlığın, sefaletin, yoksulluğun kader olmadığını anlatamamanın nedenleri var aklımda.
    birinin gemiler aldığı yerde diğerinin işsizlikten canına kıymasını önleyememenin üzüntüsü.
    hukukun, güçlünün yanında değil haklının yanında olması gerektiğinin önemini kavratamamak.
    asıl özgürlüğün istediğin camide namaz kılmak değil yolsuzluklara omuz omuza karşı çıkmak olduğuna inandıramamak var aklımda.
    ülkenin liderinin trupma posta koymaya abd'ye gidip 25 tane uçak kakalanmaması gerektiğini vurgulayamamak.
    ve daha bir sürü şey.
    5 ... oteki yuzde ellibir den biri
  2. 235.
    akp nasıl bir yol izleyecek çok merak ediyorum, bu kadar borç nasıl ödenecek hadi hayırlısı, izleyelim görelim, halkın bir bildiği vardır herhalde.
    ... eski yesil kulluk
  3. 234.
    boğazımdaki acı . yine üşütmüşüm.
    1 -1 ... smwhrb
  4. 233.
    Akp il binasına gideyim, üye falan olayım, artık ne verirlerse kıl koparsam kardır düşüncesi güdeyim diyorum.

ülke batsın çıksın umursamayayım, kekimi yiyeyim gelirse avantamı alayım.

Gibi manyak manyak düşüncelerdir.
    1 ... fikri firar
  5. 228.
    O kadar yıl, o kadar o kadar zaman, o kadar gece gündüz düşünüyorumda, düşünüyorum sadece yazık değil mi? Bir kere bile elini tutmadan 2 yıl sevdim bir kere elini tutmayı haketmedim mi diye delircem, acıtıyo delircem.
    2 ... sigaranindumani
  6. 227.
    Acaba o çocuğu nasıl sikebilirim.

Depresyondayım a dostlar mazur görün.
    1 ... clairuthenda
  7. 226.
    ne seçsem ya.
    ... yapacakbiseyyok
  8. 225.
    Açım. Yemek istiyorum. Tatlı, tuzlu, Hamur işi, cips, meyve falan hiç fark etmez hepsini karıştırıp mide fesadı geçirmek istiyorum.
    2 ... hazynshon
  9. 224.
    Kazansak da kaybetsek de denemeye değmez mi.
    (bkz: Şebnem ferah)
    1 ... alttire
  10. 223.
    leon mu golf mü? otomatik mi manuel mi?
    ... anto