1. 1.
    Bizim patron, Fatih abi var. Patron da ofiste herkes adama abi diyor, bey falan kullanmıyoruz genelde.

Fatih abi Özel üniversite mezunu kimseyi çalıştırmıyor, "baba parasıyla okuyan adamın benim şirketimde işi yok, gitsin babasının yanına" diyor.

Büyük bir genelleme. Sonuçta az da olsa burslu okuyan bir kesim var, gerçi bir tane burslu bilkentli var ama genelde özel üni cv lerini çöpe basket atıyor.
    1 ... n dakota
  2. 2.
    herkes her işi yapar hiç kimse hiçbir iş yapmaz politikasıdır.

yazarların çalıştığı yerlerin ilginç politikaları

gelip yerinde görmeniz lazım lan çoh acayip..
    5 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    politika mıdır tartışılır ancak bir özel firmada üretim planlama bölümünde sorumluyum. Maaşlar yattıktan sonra fabrika müdürü, patron, patronun oğlu 10 ar dakika arayla üretimi gezmeye çıkarlar. "paralarınızı veriyoruz çalışın ulan!" der gibi sanki. Durum öyle bir hal aldı ki biz maaş zamanlarında bunlar gezmeye çıkınca artık maaşların yattığını anlayabiliyoruz.
    3 ... kudbettin hanz
  4. 4.
    benim çalıştığım şirkette zehirli yılanların ve akreplerin sağımı yapılıyor ve bunlar yurt dışına satılıyor. yılanların ve akreplerin bulunduğu odanın girişinde 'tehlikelidir. personel harici girmek yasaktır' diye bir tabela olmasına karşın şirketin mescidinde böyle bir tabela yok.
    ... eddie gluskin