1. 1.
    Para yoktur, borç vardır, yeni mezunsundur iyi bir iş bulana kadar boş boş beklemek istemiyorsundur. Tüm bunların sonucunda hiç istemediğin bir işe girersin.

1) taşeron firmasında bildiğin tır bosaltmaca.
    2) pompacılık.
    10 ... eski bir ruya
  2. 2.
    komilik.
    okulum bitsin bidaha çalışanı siksinler.
    8 -3 ... o rus bu rus
  3. 3.
    öğrenciyken aşçı yamaklığı yapmıştım. işi küçümsediğimden değil de bir çuval salatalığı soyunca insan hayattan soğuyor, nasıl bir meretse elde avuçta sıvı namına hiçbir şey bırakmıyor.

soğan doğramak, patlıcan soymak, fasulye kırmak vs. onlara hiç girmiyorum bile.
    6 -1 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    Sene 2009, çay ocağında çaycılık.
    Biri demli olsun diye çayı beğenmez, öteki çok açık diye geri gönderir. Amına kodumun evlatları...
    Tek iyi yanı istediğiniz Zaman ıhlamur içebilmekti.
    15 ... alkolik oldum
  5. 5.
    Bar fedailiği.
    Rabbim bir daha şaşırtmasın.
    3 -1 ... baybolla
  6. 6.
    Baklavacı cıraklıgı. Leş gibi bir lojmanda kalıp çalışanlarının alayının kürd olduğu biyerde calıştım.
    3 -1 ... ekrem abi
  7. 7.
    sene 1991 1992 bandı..

Güzel günlerdi ama ne iş yaptığımı söyleyip o iş bandı çalışanları ezemem..

Alın teri her işin bir zorluğu var...
    6 ... gezdimgordumyenildim
  8. 8.
    AVM ve Hastane'de güvenlik görevlisi olmak.

Ben hayatımda böyle tarrak bi iş görmedim yaa :-(
    1 ... haylaz adam 34
  9. 9.
    Üniversitedeyken çalıştığım Bir davet organizasyon firmasında balon süslemecilerle balon şişirmişliğim vardır. Kapı takı, zincir balon, camlara papatya balon yapmayı bana sorun. Formula 1 yapıldığı zamanlarda çok komik tavşanlı bir kostümle turistlere sandviç sattırmışlardı. Normalde bunları itiraflara falan yazmam lazım.
    5 -2 ... daisyfuller
  10. 10.
    Sıhhi tesisat.

Böyle söyleyince ne olduğu anlaşılmıyor. Tuvalet tesisatı yeniledim. Kafamdan aşağı 50 yıllık mantarlaşmış boklar döküldü.

Edit: namusuyla çalmadan çırpmadan rızkını kazanmanın yıkığı olmaz.
    5 ... serdarsl06