bugün

dün bizim kankayla yaptığımız belçika-portekiz pes 2013 maçı. ronaldo ibnesini durduracam derken götümden ter aktı.
1.95 boyu 110 kiloluk arkadasla yaptigim kickbox maci ceneme High Round House Kick yiyince evin yolunu zor bulmustum.
lise 1 okul turnuvası.

öyle bir hazırlandık ki herkesin her saniye ne yapacağı belli. ben de takımın tek forvetiyim. santrayı yapıp topu gerideki murata verdim ileri doğru koşuyorum topu bana şişirecekler, arkamı bir döndüm oyun durdu niye takımın en iyi oyuncusu rakip takıma küfürden atıldı. *

sonuç:6 0 yenildik.
Amerikan futbolunda kütahya üniversitesini kendi sahasında 50-0 yendiğimiz maçı asla unutamam. Rövanşı çok pis aldık çünkü.
Geçen yıl yaptığımız Far Cry 3 turnuvasını hiç unutmam. Tam 5 saat sürmüştü 23 el üzerinden. Oyun öncesi kimin hangi haritada ne yapacağı belliydi. Tabi ki 10 el sonra herkez dağıldı. Mermisi bitince 3 kişiye bıçakla dalan arkadaşı hatırlıyorum. Ve kaçınılmaz son, 13 - 10 yenilgi.

Edit: imla
lise 3 okulun halı sahasında yapılan maçtır. her hafta beden dersimiz bizden 1 sınıf ufak olanlar ile aynı ana denk gelirdi. sürekli her hafta bu gençlerle maç yapardık halı sahada, hep önde başlardık ama sonra geriye düşerdik yenilirdik hiç yenemedik. derken bi ara bedene çıkarken oturup karar aldık, eğer yine yenilirsek bir daha futbol oynamak yok diyerek yemin ettik evet bunu yaptık. sonra çıktık maça ve yalan yok sonuç 10-0 evet. kazandık kendimize geldik ondan sonraki maçlar hep bizim oldu.
ilkokul 8.sınıfta iken halı sahada bizim okul arasında oynanan turnuva vardı. 13-0 yenilmiştik. 12de olabilir uzun zaman oldu hatırlamıyorum.

birde basketbol'da hazırlık maçı yapıyorduk. fenerbahçe caddebostan şubesi ile kendi evimizde oynuyorduk. ben maça yedek başlamıştım. aradan 5 dakika geçti bizimkiler eziliyor adamlar şov yapıyor falan. antrenmanlarda coşan çocuk boş turnike kaçırıyor garip garip olaylar oluyor. neyse bunu gören koç yanına çağırdı beni aslanım sana güveniyorum maçı çevir hesabı. son olarakta tutacağım adamı gösterdi. evet gösterdi ama göstermez olaydı. 1.95lik hayvanı gösterdi. ulan benim boyda o zamanlar 1.75 falan. o zaman işte ter fabrikasına dönmüştüm.
güncel Önemli Başlıklar