bugün

yazarların tanrıya söylemek istedikleri sözlerdir. benimkisi, şahsen; " kurtar beni" sözüdür.
Neden tanrım neden ?
yarattıklarının en üstünü ben miyim.
Bide beni kucağına alsana bide isa ne yapıyor orada ona selam söyle
kutsal kitapları yazdırırken ne içmiştin. aynısından bir daha içme. bi ana, avrat küfretmediğin kalmış.
görsel
henüz değil.
tanrı lütfen!
artık beni de yanına alır mısın?
şana şükürler olsun!
Allahım 99 ismin varken tanrı diyenlere bir akıl ver.
"Valla ne bol merhametin var bilmiyorum ama benim bile içim acıyor, yetmez mi artık bu kadar acı bize?"dir.
(bkz: beni baştan yarat tanrım)
piyango bana vurrrssssuuuunnnnn laaaaaannn.
seninle konuştuğumda, sana soru sorduğumda şirk koşuyorsun diyorlar. oysa ben sadece anlamak istiyorum. verdiğinin biraz daha fazlasını istiyorum. tanrım, allahım isim önemli değil biliyorsun, kalbinde olduktan sonra kullarının.
seninle konuştuğumda, sana soru sorduğumda şirk koşuyorsun diyorlar. oysa ben sadece anlamak istiyorum. verdiğinin biraz daha fazlasını istiyorum. tanrım, allahım isim önemli değil biliyorsun, kalbinde olduktan sonra kullarının.
senin söylemediklerini sen söylemeden bilmiyorsa zaten Tanrı değildir. Söylemenin anlamı yoktur.
Tanrım çay koydum konuşacakklarımız var.
biraz bencil olduğunu düşünüyorum. tamam meyve, sebze vermişsin de bu iğrenç insanlarla yaşa, kabullen, sus demek ayıp değil mi ulan, konuş?.
Bir ev kadınının yemek yaparken daha lezzetli olur düşüncesiyle kaşık kaşık salça eklemesi gibi 'Dünyanın kanla daha lezzetli olacağını düşünmekten vazgeç artık!'

Not : Evdeki yeni yardımcı geçen günü pırasa yemeğine salça ve domates koymuş idi bu yüzden şeettim yani.
hani melek dediğimiz yaşta çocuklar olur ya? onların o küçücük bedeninde kanserin ne işi var?
sistemin kokuşmuşluğundan dolayı ortaya koyamadığım, insanlara gösteremediğim maharetleri, üretimleri ve tüm sınırlarını zorlayarak kullanmak istediğim bu beyni, patlatamayacaksam bana niye veriyorsun. hem iyi insan olup hem uçmak, çok başarılı olmak mümkün değil. iyi insansan sikiyorlar çok iyi biliyorsun. diyorsun ki sabret, asla kötülük yapma, tehdit ediyorsun yakarım yoksa. alright. peki o çakıltaşı yürekli, kara cahil ibneler üstüme üstüme tüm entrikalarıyla çamurlu botlarıyla basıp geçerken izleyenler de "parası var, şöhreti var istediğini yapar" diyor. o zaman bana niye o değerleri yükledin. koyun geni koysaydın acı çekmeseydim. ha şimdi bazılarını hayatta sikiyorsun kıymete biniyorsun ama içinden bunu istemiyorsun, şartlar böyle. insanoğlu sikeni seviyor. büyük balığın küçük balığı yutmasıysa, aslanın ceylanı acımadan hüp diye yutmasıysa senin düzenin gel şöyle bir konuşalım. yanlış yapmışın bence. sana son bir soru dostoyevski kumar oynamasa, borca girmese, alacaklılardan köşe bucak kaçarken, borçlarını ödeyebilmek için bir yandan da kumarbazı, karamazov kardeşleri yazar mıydı? nah yazardı. e sen şimdi bu adamın kumarını mı kafaya takıyorsun, yoksa ona verdiğin beynin dahihane satırlarının insanlar üzerindeki etkisine mi. mozart manyak olmasa memur mozart olur muydu, nah olurdu. yoksa hiç mi tınlamıyorsun buraları. çok yanlışsın çok.
Soylemek istedigimi duaederim.
NEDEN. !
"Tanrım bana 3 tane, 3 de yetmez 5 tane, 5 de yetmez 10tane..."
canın cehenneme.