bugün

tanışacağız daha dur bakalım.
Hiç birini tanımıyorum.
Zirve olursa belki ama pek katılasım yok. Alkollü ortam hiç sevmem onun için gelmek istemiyorum.
tanımaz olaydım dediğim yazarlardır.
Alayı alevidir.
abim var 5.nesil yazar ama bir senedir entry girmiyor.
abimle birlikte 3 kişi... o yüzden uludağ sözlük evim gibi..
Kimseyi tanımıyorum ama izmir'de zirve yaparsanız söz tanışmak için gelicem.
Bir kaç kız arkadaştır. Sözlükten tanışılıp görüşülmüş ve vakit geçirilmişir.

Şuan herhangi biri aktif yazar değildir.

Buralardan gittim, uzaklaştım bir ara fakat sebepsiz bir şekilde yine dönmüş bulunmaktayım.
(bkz: asilsen)
sözlüğe katıldığım ilk yıllarda sayısı çok daha fazlaydı...ancak an itibariyle fillen yazan yazarlardan sadece 2 tanedir...2 sini de çok ama çok seviyorum...iyi ki varsınız....
bilenleriniz vardır mutlaka ama urangu reis ile görüşme fırsatım fazlasıyla oldu aynı şehirde yaşadığımız için zamanında.
sezenist a feminist bir gece bizde kaldı. Durmadan acıkıyor ve o soğuk da balkon kapısını açıp öyle yatıyor.
Gitsin diye dua ettim.
Isim vermicem oncelikle belirteyim.
Bunca senedir yazarım burada ciddiye alıp konustugum bi iki tane yazar olmustur en fazla.
Bi tanesi ile cok guzel zamanlarım oldu , cok konustuk , cok sey paylastık birbirimize cok sey anlattık hatta bir kere bulustuk.
Boyle bi platformda tanıyabilecegim en duzgun insanlardan biriydi.
Bana cok yakın oldugu ve gorusme fırsatımız oldugu icin canlı da gorusmek kolay oldu.
Simdi nedendir bilmem konusmuyoruz ama benim icin yeri bambaska ve hep ozel kalacak.
Aslında hala onu anıyorum sıklıkla. Neyse hep mutlu olmasını diliyorum.
ay var ama söyleyemem ki. bunu gören düşünsün dursun.
kimsenin beni yazamayacağıdır. çünkü buradan kimseyi gerçek hayatta tanımıyorum.
tantuni sayesinde tanınan bazı yazarlardır. *
Ulan iki gün de bir silip silip geri geliyorsunuz Allahın embesilleri sizi niye tanıyalım.
güncel Önemli Başlıklar