bugün

(bkz: al şu yüzüğü yarın gel başla) 'der uzarım.kabul eder mi bilinmez.
" atım ve silahım var. Tek eksik olan sensin.
Ben timuçin'im, sen de börte ol.
Ram ol bana, ruhun yeni bir aleme girsin.
Yazmış kaderin, aşkıma ömrünce esirsin.
Çünkü sen asya kadar güzel, turan kadar asilsin...
Evdeşim olur musun? "

Tam olarak budur. Hayallerimin hayali, akşam uyumadan önce kurduğum düşümdür, böyle bir evlilik teklifi...
görsel
Budur.
Beklemediğim bir anda olması daha güzel olur aslında. Pankart gibi saçma sapan şeyler olmadan deniz kenarında ya da güzel bi manzaraya karşı güzel şeylerden bahsederken teklif edebilir mesela. Yani böyle sade şeyler de mutlu edebilir bi kadını ama bazılarının beklentisi çok daha büyük oluyı onlar tam anlamıyla tatmin olmayabilir. Ama bunu okuyacak beylere tavsiyem zaten yıllardır beraberiz evlenicez gibi düşünmeyip evlilik teklifi etmeleri. Yoksa yıllar geçtikten sonra bile evlilik teklifi başınıza kakılabilir.
Akşam vakti Evde, koltukta sarılarak oturmuş televizyon izlerken onun bile beklemediği bir anda gelen bir evlilik teklifi istiyorum. "evlensek ya biz" desin aniden. Ne, diye sorunca da "şuna bak, zaten evli bir çiftten farkımız yok. iyi idare edebiliriz bence" diye karşılık versin.

Tabi ki reddedeceğim "rahat mı battı diyerek ama olur da ikna etmeyi başarırsa yüzük olarak da şu kırtasiyede bile bulunup da çocukların fen vs ödevini yapmak için kullandıkları telleri bükerek yapsın istiyorum. Küçük, ince bir yuvarlak ama pırlanta olan sevimsiz şeylerden daha güzel.
Böyle bi hayalim yok çok şükür ama Sahnede him'den join me şarkısını söyledikten sonra sahneden inip teklif edilebilir. Şarkının sözleri baya uygun. Tabi bunu anlayacak biri lazım.
direkt nikah memurunu falan ayarlasın, evlenmeye götürsün.
evlilik deyince aklıma gelen şeyin gereksiz işler olması normal mi?
bi yuva kuralım mı artık ne diyon?
görsel
çift için önemi olan bir yerde -bu ilk tanışılan yer, en çok gidilen yer, anısı olan bir yer olabilir- abartısız bir şekilde güzel bir yüzük ve sunumla teklif yapılabilir. çok kasmaya gerek yok diye düşünüyorum. erkek kafasıyla baktığım için böyle düşünüyor olabilirim elbette.
güncel Önemli Başlıklar