bugün

sevdim sandım, sevildim sanırdım.

sonra uyandım.
ulan hepsini uc uca eklesem burdan tanap projesi uzunluğunda boru hattı olur.
Birisine böyle güvenip sonrasında hiçbir bok olmadığını görmek.
yarın paramın olacağını sandım ama bugün de param yok.
para tek dert değil dediler daha baba dertler çıktı.
her dert çözülür dediler bende hiç takmadım dertler iki katına çıktı amk.
aşk bulalım dedik ama a-ş-k harflerinden değilde b,s,k gibi harfleri buldum.
bi uyu uyan herşey geçecek dediler, uyudum uyandım cidden geçti gibi oldu ama uyumanın bir ilizyon olduğunu farkettim.
ve yaşamı merhametli sanmıştım kolum bacağım kırık yerde yatıyor numarası yaptım bir tekme daha attı.
Gecen yıl ki sınav sonucum,hala etkisinden çıkamadım sanırım.
Bazı insanları koydugunuz yerde bulamazsınız iste cogu zaman en buyuk hayal kırıklıkları o insanlar olur.
Bronzlaşmak ümidiyle geldiğim tatilden domates gibi pembemsi bir görüntüyle eve dönüyorum.. zalımsın dünya..
Ben çocukken babam arabasını sattı. Çocuk aklımla bile engel olmaya çalışıyordum. Hala daha araba sahibi değilim degiliz. Görünüşe göre sittin sene sahip olamam. O arabanın satılması hayatımın ilk hayal kırıklığıdır.
Babam çok iyi maaşla çalıştığı işyerinden peşimde mafya var beni vuracaklar diye işe gitmeyerek çıkarıldı. Çok yüklü bir tazminat alacak ve biz hayaller kurmaya başladık. Neler neler alacağız... 1 ev bir araba alınıyordu o paraya. Öyle düşünün. Parayı aldığı gece eve gelmedi. Ertesi gün "parayı masada düşürdüm" Dedi. Çok üzülmüştüm. Babam, parayı düşürdü sanıyorum. Meğer argoda bu parayı kumarda kaybetmek demekmiş.
Lan halen ara ara aklıma geliyor. Geym of turonz finali. Sizin gibi senaristlerin a. kendi payıma.