bugün

che guevara. eğer imkanım olabilseydi onun orta doğu versiyonu veya çakması olmayı bile yeğlerdim. mesela boşnak katliamında bosna hersek kurulana dek boşnakların tarafında çarpışma, daha sonrasında filistine gidip orda şehid olmak isterdim. bide güzel, sadık ve gerçekten aşık olduğum alman veya fransız yarim olaydı tam giderdi yanıma. neyse bu kadar hayal yeter sözlük. şarkıyla devam edelim en iyisi. http://www.youtube.com/watch?v=jppkff5mk34&feature=related
(bkz: hz hamza)
(bkz: momo)
kahraman türk kürşad.
(bkz: şamil basayev)
(bkz: şeyh şamil)
babamdır en büyük kahraman efendiler.
(bkz: şamil basayev)

bir adam düşünün
beraberindeki 150 savaşçıyla birlikte rusyaya gizlice girip bir şehri adeta ele geçiriyor
1500e yakın rus rehin alıyor ve sonrada istediklerini moskovaya kabul ettirip rahatlıkla oradan çıkabiliyor
üstelik yaptığı bu eylem rusyanın altını üstüne getiriyor bakanlar bu yüzden istifa etmek zorunda kalıyorlar
moskova bu eylemden sonra çeçenlerle masaya oturup bir ateşkes anlaşması imzalıyor..
dahada önemlisi bu sayede bütün dünya çeçenistan sorununu tanımış oluyor..
işte bunları yapan adamın adı ''şamil basayev''
dilenciden para üstü isteyen ulvi.
Mustafa Kemal Atatürk.
(bkz: anafartalar kahramanı)
(bkz: görüncek adam)
Abdullah Çatlı .
(bkz: salih mirzabeyoğlu)

tek geçerim...
(bkz: mr darcy)
vikinglerdeki burnunun altını kaşıyan velet.
26 yaşındaki en yakın arkadaşım olan mustafadır. zinasız,kumarsız,içkisiz,sigarasız,küfürsüz,yalansız,internetsiz,namazında niyazında yaşayabilen, yüreğinde allah sevgisi kalbinde insan sevgisi ile hayretle baktığım tek insan kahramanım olan tek kelime ve şüphesizlik ile arkadaşım mustafadır.
v for vendetta'dır. amacı için ölümü göze alan insandır. aşkını bırakan insandır. olmak istediğim insandır kısaca.
kızımdır.

çünkü onun başarıları benim başarılarım olucak ilerde. dolayısıyla kendimi kahraman ilan edeceğim.
serenity.
(bkz: kürşad)
(bkz: donnie darko)
(bkz: yavuz sultan selim)
tabi ki de coyote.

o road runner mip mip diye geçtikçe illet oluyorum arkadaş. boğazından tutup ikiye ayırsın diyorum ama olmuyor bir türlü. yine de her halükarda adamımdır coyote.

ccc coyote reis ccc.
(bkz: yoda)
Fatih Sultan Mehmet, Sultan Selim, Sultan Süleyman.
güncel Önemli Başlıklar