bugün

sade filtre kahve içine az bi hindistan cevizi yağı ve minik bi çubuk tarçın atıyorum; kokusu, aroması beni benden ediyor.
hazır şuruplu kahveler midemi bulandırıyor.
Dibektir.
filtre kahve evde.

bi yerden alıyorsam yaz-kış fark etmez iced latte, laktozsuz sütle. olsa da içsem.
Içine süt ve şeker giren her kahve.
ikea kart yaptirarak
haftaici istediginiz kadar sınırsız kahve icebilirsiniz.
bedavacılık kazanacak.
tabi bu tr'de gecerli mi bilmiyorum.
Sütlü filtre kayfe.
Ice caramel latte.
menengiç, misto
türk kahvesidir. 40 farklı kahve içtim ama bundan aldığın hazzı diğerleri veremiyor.
Akşam yemeğinden sonra sade Türk kahvesi,
gün arasında canım isterse espresso.
Sütlü kahveyi sevemiyorm, ingiliz çayı tüketemediğim gibi. Sütlü bir içeçek sevmiyorum. (Ha bi istisna var, ev yapımı nesquik. ama konumuz bu değil.)
hepiniz bim vip kahve iciyor ama nasil sallamissiniz.sanki bilmiyoriz.
türk usulü pişirilen klasik kahve.
Kahve sevmem, çay icerim, kahve iceceksem de sade türk kahvesi icerim.
neskafe 3 ü 1 arada.
Latteler ve migrosta satilan 3ü1 arada findikli kendi markasina ait kahvesi.
içmesek.
Filtre kahve seviyorum ben.
Bildiğiniz filtre kahve. Sütsüz, şekersiz, sadece kahve.
Mırradır öyle batı özentisi çaklıtlar bilmez.
eğer kahve makinesi var ise tütüncü mehmet efendi'nin kolombiya filtre kahvesidir.
kahve olsun çamurdan olsun.
ortama ve ruh halime göre değişmekle birlikte, sade türk kahvesi başta olmak üzere filtre ve türevleri tercihimdir.

kahve candır.
Filtre kahve, çok acı gelirse süt eklerim.
sumatra mandheling, endonezya kahvesi.

starbucks gibi dünyanın parasını çeken yerlerden almıyorum elbette. sanalbaharat.com da kg fiyatı 90 tl. bu ayardaki bir kahveyi kahvecilerden 200 tl ye temin edebilirsiniz. dediğim ürün şu;

https://www.sanalbaharat....-cekirdegi-kavrulmus-1-kg

bunun haricinde diğer kahve türleri için de sanalbaharat.com u önerebilirim. sahibi ben değilim, yalnızca işini iyi yapan kurumun reklamını yapmamda bir sakınca görmüyorum.

hem buradan da belki faydalanan olur bu sayede.
Sütlü dibek, sütlü filtre, sütlü nescafe ve çok keskin olmayan sade türk kahvesi.
Filtre kahve. Sert kahve sevenlere psikopat diyorlar ama kahve sert olmayınca hiç zevk vermiyor.
güncel Önemli Başlıklar