bugün

Normal bir durum olarak görmüyorum ama saygı duyuyorum ve üç tane yabancı arkadaşımda eş cinsel Gayette iyi anlaşıyoruz ama eşcinselliğin normalleştirilmesine karşıyım.
Temizlenmesi gereken bir virüs.
Yo yo akıl falan değil sapkınlık yapan yoldan çıkan ölür.
Aynen şuan aşırı gizlendi.
Insan ya onlar da ona gore düşünelim!!!
Keşke Şu anal seks olmasa diye düşünüyorum. Düşünüyorum Yaşlılıklarını ..içim kararıyor. Follofoş olmuş bir anüs kası..tuvaletini tutamıyor, Bez bağlıyorsun altına. insan, iyi bir yaşlılık geçirmek üzere inşaa etmeli gençkenki yaşamını. Korkmalı..Yusuf Yusuf etmeli. Ki kaslar güçlensin.
Var olsunlar. Yok lanbu o degidi.
"at alinin, döt velinin " bize ne !
Yoklukta kalmazlar.
Rengini belli etmeyeceksek başlığın ne önemi var.
Ne kadar onay vermesemde,
Herkes kendi hayatından sorumludur beni alakadar etmez.

bırakın insanları da biraz rahat etsinler.
Sonuçta bu onun hayatı ve kendi kararı.
Bana bulasmadiklari sürece problem yok.
Rengini belli edeni sevmemenin sebebi; eşcinsel insanların karalanmasına neden oluyorlar. Travestilere saygım sonsuz, lafım yok. Ama ortamlarda garip hareketler sergileyenlere garip garip bakarım.

Toplumu umursamamalıyız bazen, ama bazen de iç içe yaşadığımız için onların söylediklerini umursamalıyız. Sonuçta biz topluma mensubuz. O yüzden hareketlerimize bazen dikkat etmeliyiz. Toplumumuz / Toplumlar feminik olanlar yüzünden diğer eşcinsellere de aynı gözle bakıp, toplum nazarında negatif düşüncenin oluşmasında ve eşcinsellerin dışlanmalarına neden oluyorlar.

Gaysen gizli yaşa hayatını bu kadar basit. Ulu orta yerde gereksiz saçma hareketlere gerek yok . Topluma sakız olmak iyi değildir. Bu kadar basit.

Benim geri kafalı ve sonradan eşcinsel olduğumu düşünebilirsiniz, lafım yok sizlere, saygım sonsuz. Ama ben sonradan eşcinsel olmuş bir birey değilim ben doğuştan eşcinselim. Bu zamana kadar da hep gizliydim ve gizli kalacağım ...
seks odaklı düşünüyor olmaları ön yargısına varırım. varolmasını cinselliğine dayandırdığını, cinsel kimliksiz(ki düşününce bu mümkün değil), -dolayısıyla sevişmeden-, yani açık açık ''vurdurmadan yaşayamayacak'' olduğunu sanan bir aptalla karşı karşıya olduğumu anında anlarım.

eşcinselliğini insanların gözüne gözüne sokan, kendine bunun üzerinden kimlik yaratma çabasına girenler en hafif tabirle basittir. cahildir. bacak arasından düşünüyordur. amsalaktır/yaraksevertir.

öteki türlü bir insan eşcinsel pektabi olabilir. ama bundan kime nedir?

kendine bir altcinsiyet yaratıp oradan varolmaya çalışan herkesin derdi sevişmek. açık ve net. ve tüm derdi sevişmek olan insanlardan hiç haz etmem.
eşcinsellik ruhsal yada beyinsel bir problemlerdir.
her açıdan anormalliktir. ben böyle bir yönelimi olan insanın üç günlük dünyada kendini her türlü rezil edeceğine hayatının bu kısmıyla yani cinsellikle ilgilenmemesi taraftarıyım. yani bekar hayatını sürdürmüş bekar ölmüş milyonlarca insan vardır sonuçta. çatlamamışlarsa sende çatlamazsın korkma. ahlaksızlığı toplumun geneline yayıp aile olgusunu tehtit etmek, yeni yetişen nesle kötü örnek olmak, toplumu dinamitlemekten başka birsey değil. söylenecek çok şey var ama çok kisi okusun istiyorum. haa bana dokunmasin yeter diyenler olmuş sana dokunmaz belki, ama ya oğlun birgün boyle birsey derse?
böyle biriyle beraber olmak isterse? yada kızın???

bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeye kimsenin hakki yok.
her koyun kendi bacağından asılsa bile, birkaç gün orda dursa o bolgeye kokudan kimse yanaşamaz. biz bir toplumuz ve sağlıklı bireyler yetistirmek için kendimizden kararlarimizdan fikirlerimizden sorumluyuz. aklını belden aşağısıyla bozmuş bu insanlarla bu iş cok zor. kendimize gelmemiz gerekiyor.
Kıçlarını ya kıçından pıff ıyy şaapıyolar mina kodamunun pislik ibinoları.
görsel
Bazıları çok terbiyesiz. Çok belaltı konuşuyorlar. Misal polis çeviriyor köprüde hemen başlıyorlar " ay bizi s...siniz" yok " al meme bak" soyunanini bile gördüm. Emniyet mensuplarının ne günahı var? Iğrenç konuşmaları olanları ve uyuşturucu kullananları ve de çok saldırgan tutumda olanlarını sevmiyorum.
Onları anlamak zorunda falanda değilim.
Sizleri kimlerin tercih ettiğini de biliyorum şöyle ki asla aklıma gelmeyecek tipler de var evet biliyorum. Zaten böyle bir şey olmasa bu kadar trans nasıl böyle çok paralar kazanirdi? Silikonlar, botokslar, pahalı elbiseler, güzel evler?

Cinsel seçiminize saygı duymakla teşhirci olmanızdan tiksiniyorum. Siz kadına benzemiyorsunuz 3. Bir cinsiyetiniz var kabul edin artık ? Kadın doğurandir en başta. Ciyak ciyak bağırıp her yerde gtunuzu ve memelerinizi gostermezseniz her yerde itibar görürsünüz. Fahişelerin de cogunu sevmem ben. Bizim burada bir tanesi var 96 doğumlu henüz aids' li bir de. Umrunda değil. Ne acıyacağım ? Ayda en az 20.000 lira kazaniyor en kötüsü ? Arabalarda grup seksler falan.

Niye bu şartlara rağmen sizi sevmek zorundayız ki?
Saygı falan duymuyorum.hastalık olarak görüyorum tedavi edilmeleri gerektiğini düşünüyorum. Çocukken ķötü olaylar yaşayıp sapittiklarini düşünüyorum.
Eşcinsellerin de amına koyayım heteroseksüellerin de. Sizin hiç mi sorunlarınız yok amk nasıl oluyor da hep belden aşağı düşünüyorsunuz anlamıyorum. Hayvanların bile bir kızgınlık dönemi oluyor o dönemde azgınlaşıyor, sizin işiniz gücünüz sikiş amk çocukları.
görsel
allah uzak eylesin.
çok bi farkları yok, aynıyız işte fazla uzatıldı bu konu. ortada nefretlik konu yok.
hetero erkek veya kadınlara sorulmadı hetero olmak istermisiniz diye yada kadın erkek şeklinde sonradan dönen çok hetero gördüm ben. nefret ve kin yok eşcinsellere karşı içimde çünkü bu güne kadar eşcinsel çok kişi tanıdım. ve geneli normal insanlar. onları sinire falan iten toplumdaki baskı. onlarda bizim gibiler ancak kendi cinslerine ilgilerine var he bide topluma göre lezbiyen ilişki normal ama erkek erkeğe normal değil düşünme şekli ve mantığınıza soqam. eşcinselliğı bir hastalık gibi görmeyin zira bir hastalık değildir. mantıken eşcinsellik hastalıksa heterolukta bir başka türüdür. lgbt li çok yazar tanıdım çoğu düzgündü. bunlara nefret ve sinir duyanlarda anormallik var asıl.
Bana zararı olmayan herhangi birine bakış açımla aynıdır. Empati yapar, yerinde olsam ve hakkımda atıp tutsalar, dalga geçseler, daha kötüsü şiddet uygulasalar, hakaret etseler ne hissederim diye düşünürüm. Hiçbirimiz mutluluktan göbek atmayız bu durumda. Zaten hangimiz dış görünüşünden veya siyasi fikrinden veya ırkından dolayı dalga konusu olsa, dışlansa mutlu olur? Bu saydıklarımdan en az birini herkes yaşamıştır. Eh, eşcinsellerin de aşırı garipsenmesini ve dışlanmasını aynı şekilde reddediyorum. Ne yaptı adam mı öldürdü? Öldürebilir de, o başka. illa sempati beslememiz de gerekmiyor yani. Sal yeter. O da öyle ya da böyle yaşıyor işte.

Aynı zamanda bu insanlara garip bakan, uzaylıymış gibi davrananlara da kızmıyorum. insan gerçekten belli bir zaman boyunca toplumun söylediğinden veya kendi önyargılarından uzaklaşamıyor.

2016 yılında eşcinsellerle ilgili bir başlık açmıştım. O sıralar çok konuşuluyordu. Ben de bu insanların bu durumu neden gözümüze soktuklarını merak ettiğimi söylemiştim. Ya da bunu üstünlük olarak görmelerini anlamadığımı. Şimdi düşünüyorum ki zaten bu ülkede herkesin kafası yanık. Bırak onlar da böyle gariplikler yapsın neden bozuluyorsun diyorum. izmirli diye övünenler de var, karadenizli diye övünenler, burnum küçük diye övünenler de var.

Gece 1.28 ve ben her cümleyi yazdıktan sonra kafamdan siliyorum. Ben ne anlatıyorum burda ya diye baktım ama okumaya üşendim. Umarım anlaşılır bir metin olmuştur. Genelde tersi olur. Okuyanlara iyi geceler.
Adam gibi eşcinsellere lafımız yok. Vurdurur kenara çekilir ama karı gibi hareketler yapanları sevmem. Biraz erkek olun vurduruyorsan da adam gibi vurdur. Karı mısınız amk? Ne güzel allahu teala seni üst varlık olarak yararmış sen karılık yapıyorsun.
Herkes gibi insan olduklarını düşünüyorum.