bugün

Lepistesdir.
koynumda beslediğim yılan sayılır mı.
görsel
kedi besliyorum.
görsel
balık. sessiz sakin, huzur veren...
görsel
kendimi besliyorum sayılır mı?
ev arkadaşım.
görsel
sivri sinek.

hemde kanımla canımla.
Tommy : http://galeri.uludagsozlu...ikleri-hayvanlar-1398572/
Ve 4 kedi, 1 köpek ve 1 kaplumbağa daha. Konuyla ilgili kırmızı çizgideyiz amk! ileride toplu selfie çekimi yapıcam.
Şuanda beslediği olarak sorulduysa dünyanın en tatlı köpeğini besliyorum. Ama daha önce hamster, kuş, balık, kaplumbağa beslemişliğim var. Her çocuğun beslediği civcivleri saymıyoruz herhalde?
görsel
iki balığım bir minionum ve bir de kaplumbağa var.
Kendimi besliyorum, sayılmaz mı?
sayısız civciv
uzun yıllar beraber vakit geçirdiğim net bir şekilde hatırladığım 2 horoz
8 muhabbet kuşu
4 hint bülbülü
şimdi ise hedefimde tavşan ve kedi beslemek var..
Eve ayna aldım ona bakıyorum. evcilim ama hayvan değilim.
var bi züleyha evlere şenlik.

kedi.
çıtır vardı şimdi de sabri var.
görsel
kedidir efendim. daha önce balık beslemişliğim de var ancak ne yazık ki birisi güneş altında buharlaştı öbürünü de buharlaşan balık yemişti.

ne sayko hayvan bunlar amk.
erkek kardeşim;çoğu hayvandan yırtıcı bakımı da zor.
Şuan için beslediğim bir hayvan yok ama 3 yıla kadar kendime bir köpek almayı düşünüyorum. Beraber yıllarca yaşarız. Çocuğum gibi olur. Ay çok tatlı değil mi ya sözlük. Minnoş haliyle alıyorsunuz büyüyo sizin boyunuza gelip arkadaşınız oluyo, arada bağ kuruluyo falan. Bence vicdanlı ve iki gün hevesini alıp sokağa atmayacak zihniyetteki her insanın kendine bir kedi veya köpek edinmesi gerekir. Emin olun insanlarda görmediğiniz karşılıklı sevgi ve insanlığı(:D) hayvanlarda göreceksiniz.
Kardeşim var sayılıyor mu? Sürekli vız vız.
Küçükken civcivim vardı 2 tane. 3 yaşlarındaydım, tabi ozamanlar izmirdeyiz hayat güzel. Her gece onlarla uyurdum. Bir gün dışarı çıkardım yine onları. Hadi koşu yarışı yapalım demişim. Civciv ya bu koşu yarışı yapılır mı. Koştum koştum baktım önümde kimse yok. Tam ben kazandım diye sevinirken baktım ki civcivim ölmüş, üzerine basmışım. Ondan sonra düşünün bendeki psikolojiyi.
kedi. adı da bilal. arkadaşımdan istemişti benim adımı ver diye. ne tesadüf ki şimdi çalıştığım yerin müdürünün adı da bilal. diğer çalışanlar buna çok gülüyor. ama kendisine söyleyemedim. evde bilal gel filan işte müdürüm.
güncel Önemli Başlıklar