bugün

bir klasik olan peder bey dir.kısa ve nettir.
babişkom
pek muhterem peder bey'im.
Telefon rehberimde kayitli dahi olmayandir.
Babacoomm'dur. Yaklaşık 7 senedir değişmemiştir.
Babamolabilir.
***peder dir rehberde başta çıksın diyedir.
atam dir.
babam
(bkz: pezo felan mı dicem sanıyonuz)
papa dır.
Babiş. Zaten normalde de öyle çağırırım. *
adı ve soyadıyla kayıtlıdır. Sevgilim de öyle kayıtlıdır, annem de..
Baba.Sadece biyolojik olarak babam olmasından ötürü.O sıfatı pek haketmiyor kendisi.
babaneminoglan.
anamın kocası yazar bende.
not: farklılık şart bence.
ezbere bilinince gerek duyulmayandır. telefon çalınırsa bir de babamın bilgileri gitmesin tabii.
baba 'baba'dır. anne 'anne'dir. abi 'abi' sevgili de ismiyle kayıtlıdır. ortaokul bebesi miyiz ula biz.
Mori kante.
(bkz: başkan)* *
'babisko.
biraz ikoncan hitabı gibi durabilir ama özellikle babadan bir şey isteneceği zaman bu hitapla seslenince adeta tatlılık abidesi oluyoruz kızlar.
aranırken bu kaydı görünce de bi tebessüm oluşur ya hani. *
Babam yazar benim rehberde valla öylece duruyor rehberde herhalde 9 10 ay oldu konuşmayalı. özledim mi tabi ki hayır. hayatımı sikti attı. bayramdan bayrama gidiyorum yanına bazen annemin gönlünü almak için eve uğradığımda kısa bi hasbihal hal hatirdan ibaret. inan baba senin yanından ayrıldığımdan beri seni hiç özlemedim ve kafam o kadar rahat ki. . gecikmeli de olsa senden kurtuldum. o kadar çok sabretmisim ki sana kendimi tuketmisim.
keşke hayatta olaydı da rehberine adını yazacak bir cep telefonum bile olmayaydı dedirten addır.
hiç birşey yazılmamıştır kendisi numaramı bilmez zaten gerekte yok muhatap olmaya.
'Babayı arıyor'
Buyuk patron.