bugün

yazarların anlamadıkları, kimseye sormaya çekindikleri ya da sormayı nedense hep unuttuklarıdır.
gece 1-2 maç yapacaksınızdır.aksilik ya o günde saatler 1 saat ileri alınacaktır.saat 1 de girersiniz.adam alır saati ileri sonra döt gibi kalırsınız.*
canlı yayın seyrettiğimiz bir macı. mesela; saat farkı yüzünden rusya bizden 2 saat önce seyretmesi gerekmiyor mu...
(bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
bu galatasaray başkanı olan özhan canaydın adamı bu kadar yediği küfüre; bu kadar başarısızlığa rağmen nasıl bu kadar cansız, nasıl bu kadar vurdumduymaz bir şekilde koltuğunda oturuyor anlamak mümkün değil.
Daha fazla kizla yatmayi level atlamak olarak goren bir erkegin psikolojisi.
Taraftarların şampiyonluk sevinci yasarken Kendi takımlarına tezahürat etmekten çok karsı takıma küfür etmelerini anlayamıyorum.
hayatımda anlamadığım bir şey varsa o da budur diyebileceğiniz şeylerdir.

mesela,

benim hayatımda anlamadığım bir şey varsa o da, serdar ortaç'ın şarkılarıdır.
televizyon, telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletlerin nasıl çalıştığı.
sanaldan ego tatmini yapmak.
insanların hala nasıl oluyor da bu kadar cahil ve hala uyuyabiliyorlar pes yani.
anketler.
"abi iki tane rus kiralayalım" mantığıdır..
cahil cesaretidir.
rahmetlinin donlarıyla camları silip duygulanıp ağlayan babaannemdir.
babaannelerin genelde kötü olmasıdır.
fizik amk.
kendim.
insanlardır.
faks. nasıl olabilir buradan uzattığın kağıdın aynısının oradan çıkması. ciddi ciddi aklım almıyor.
osuruktan nem kapan insanlardır.
ecnebi lisanında söylenen kelimelerdir. bir parfüm markası var 4 gündür ismini ezberleyemedim, telafuzunda da zorlanıyorum bu kelimelerin. kıro muyum acaba.
Yalnızlığım.
Mağaraların, uçaklar tarafından yapılan bombardımanlara dayanıklı olduğu gerçeği inkar edilemez. Dağlık bölgelere karakol inşa etmek yerine, mevcut mağaralar neden karakol gibi kullanılmamaktadır?
bazi insanlarin hayati hafife almalarini hic anliyamiyorum.
(bkz: sanki baban fabrikator)