1. 1.
  başlığa göre yiğit özgür den esprile,şakalar * giren yazarlara oy verdikten sonra aslında o oyu kimin hakettiğini durup * düşünmektir.
  5 -1 ... pafküf
 2. 2.
  kaynak belirtildikten sonra -ki emeğe saygıdır- kanaatimce sorun yoktur dediğim oy verme işlemi...
  2 ... suzergecer
 3. 3.
  pek tabiki sezarın hakkı sezaradır ama yazarın bu noktadaki görevi seçiciliktir,yani ışığı sahne üzerinde tuttuğu yerdir.şovun frontman'i yiğit özgür'dür kabul,ama yazar da burada ışık teknisyenidir ve gidip ışığı doğru yere yönlendiremezse yiğit özgür farkedilemez.kanımca doğru yer ve doğru zamanda serbest düşünceler evreninde doğru sunumunu yapacak yazar kişisi başarılı bir betimleyici üçüncü tekil şahıs olacaktır bu ilişkide.amma velakin cenazede göbek havası çalacak kadar "at organına kelebek" zihniyetinde bir dj gibiyse de,kendini de yakar söyleyen,yazan,üreten sanatçıyı da.
  2 ... riggo
 4. 4.
  kimi zaman şahsımında yaptığı ama, yaparken bu ikilemi yaşadığı durum. o sebeple kopya yapıştır yapmayı ve başkalarının esprisini kullanmayı kendime yasakladım ve fakat yasak şeylerde çekici oluyor.naparsınki (bkz: terazi burcu erkeği)
  1 ... karga
 5. 5.
  kendinden birşey katarak yazan yazalarların ağlaması gerektiği durum. artı oy nedir, okunulduğumuzun göstergesidir. artı oy ne işe yarar anaa ne güzel lan yazdıklarımı beğeniyorlar yazmaya devam edeyim demeye yarar.

  ama bakıyoruz hiç bir entryimiz oylanmıyor. sonra ulan ne çirkin yazmış kim ki bu diye bir kişinin benini* açıyoruz bir bakıyoruz karma uçmuş gitmiş. allah allah diyip bakıyoruz beğenilenlere yiğit özgür esprileri #1234 yiğit özgür hikayeleri #1235 ee noldu şimdi.

  aslanım koçum bok gibi yazıyor ama gazı almış bi kere durmadan kopyalıyor da yapıştırıyor. biz bok yiyelim dimi sayın sözlük ahalisi.
  2 ... osmanthegral