bugün

sol frameye dusen her yaziya yazi yazma potansiyeline sahip yazar. bu tip yazarliga cok yaklasan yazar olmustur ama bu seviyeye ulasmak cidden nirvanaya ulasmak kadar zordur. ayrica bu yazar cok zeki pratik zekaya sahip hizli dusunen bir insandir.
(bkz: çakar çakmaz çakan çakmak)
(bkz: benden yazar olmaz)
(bkz: yazarkasa)
ne yazsak siliniyor,silmeyenler eksi oylanıyor sivil yazar hareketine henüz üye olmamış yazarlardır.
(bkz: çakar çakmaz çakan yazar) 'la tanıştırılası insan.
kısaca yyyy.
çok boş vakti olan yazardır.
yazarneyazarneyazamaz'ı hatırlatmış yeni yazardır.

(bkz: hoşgelmiş)
(bkz: tokai)
(#10914201) an itibariyle kesinlikle mantıklı düşünen ve yazan yazar olduğuna inandığımdır.
(#10915906) no lu entry'si ile gerçekten güldüren yazar.
(#10915906) no'lu entry'si ile güldürmemiş yazardır. yazar mıdır tahminimce yazardır. o zaman bırakınz yazsınlar.
bunun siğ dünyasında sol görüşlü öğrenciler odtü'de mühendislik falan okur herhalde. saçmalama demiyorum hobi olarak yine yap ama boş boş konuşma lan işte.

diğer sikimsonik üniversitelerin bölümlerinde okuyup mitinge katılanları da biliyorum.

edit: #10994424 numaralı tanımı tam bir forum içerikli, bu adam nasıl 2 yıldır burada anlamış değilim. adam format falan da bilmiyor. bodoslama yazıyor.
(bkz: müdür müdür müdür)
chp içinde yobaz, darbeci olanların olduğunu ve ssk'yı batıran bir kişinin başında olduğunu bilmeyen yazardır.

necla arat, nur serter, canan arıtman gibilerin başörtülüler hakkında konuştuğu faşizanca cümleler.
süheyl batum'un askerler hakkında dediği kartondanmışlar sözü bilinen gerçeklerdir.

ve ayrıca kemal bey'in ssk'yı batırdığı da başka bir gerçektir.

yoksa bilmiyor musun lan? ne cemaati mına koyim, her zıt görüşlüye cemaatçi yaftası yapıştırmasını da iyi bilir bu pıtırcık.

yerim lan seni, sen ne tatlı şeysin öyle.
takip ediyoruz efenim yazarıdır. çok tepki toplayacağı aşikardır ama sevileceğini bilmelidir.

haydi kolay gelsindir.
fikirlerini destekleyen gerekçe yazamayıp anca yaftalayan boş tayfadandır.
(bkz: yaşar ne yaşar ne yaşamaz)
acemi yazardır. kendisine derdim var butonu hakkında brifing vermek isterdim ancak vaktim olmadığı için yardımcı olamıyorum. müsait arkadaşlar bir el atsın.
kapatıldı ifadesi açtığınız sorunun cevaplandığı anlamına gelmektedir. cevabı ise # ile başlayan numaraya tıklarsanız okursunuz. bir yazarı ispiyonlamışsınız ama cevabını okumadan halay çekmişsiniz. ayrıca bildiğim kadarı ile uludağ sözlükte atatürk düşmanı (aleni) olduğu için hesabı silinen yazar yoktur.

neyse zamanla öğrenirsiniz.
olacak olacak en azından saçmada yazsa kendisine güveni var.

hayır işin komik tarafı aldığım tepkiler önermemin doğruluğunu onaylamış diyor.

ulan alınan tepkilerle doğruluk onaylansa idi benim aldığım tepkilere karşılık şuan türkiye de cumhuriyet yıkıldıydı be.

neyse daha genç kanı kaynıyor hevesini kırmayalım, lakin kulaktan duyma şeyler yazmakla komik olduğunu bilsin.
ses tırmalamasıdır. (bkz: kakofoni)
valla kanki 9 ay'da doğdumu söylediler bana. ben hiç aramadım, daha doğrusu siklemedim. sikimde de değil gerçi yaşıyor muyum tamam.

çok istiyorsan kartal devlet hastanesi kayıtlarına bakabilirsin. hiç havamda değilim.

her şeye söyleyeceği bir saçmalığı olan yazar.
ergen falan değilim maalasef ki. bildiğin eşek kadar adamım. evlensem çocuğum olur 20 yıl sonra da dede olurum. neyse konumuz bu değil. nerden geldik amk buraya. neyse konuya dönelim.

çok iyi bir yazar, istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz sözlükteki gibi sinirli değil. cana yakın mesajlar atıyor. hakkımda yazdığı entrysindeki türkçe hatalarını buldum mesaj attım o da kusura bakma oluyor arada sırada dedi.

not: bizim sözlükte mesajın ifşası suç olduğu için mesajı aynen yayınlamadım değiştirdim. ama aynı anlam.
bana bir ayar verme, bir laf sokma gayretinde olan genç yazar.

yapma kendini rezil ediyorsun dedikçe, bir türlü dinletemedim, aslında uğraşmakta istemiyorum, anlatmakta istemiyorum lakin anlamıyor.

bir entry mi eleştirmiş aklınca ayar vermeye kalkışmış. kabul ediyorum entrym de hatalar olabilir, iktisadi bilgisi mükemmel olan bir yazarda geçer altıma çatır çatır eleştirir saygı duyarım, fakat genç arkadaşım bu yazar kesinlikle sen değilsin.

görsel

bu entry üzerine öncelikle türk dil kurumunun dahi bulamadığı söz;

görsel

--spoiler--
üstelik kadrolaşan yer chp değil akp'dir. hatta akp de değildir artık. 3 organ tümden kadrolaşmıştır. 3 organ(yasama-yürütme-yargı) eşittir akp'dir artık.
--spoiler--

bu ayar verdiğini, bilgi içerdiğini sandığı saçma cümleden kim ne anlayabilir gerçekten merak ediyorum.

bak arkadaşım; bu saçma sapan, neresinden tutacağımı bilemediğim cümlenden hiç bir şey anlamadım, kadrolaşan yer chp değilmiş akp imiş, yer ne ulan!!! ve hatta akp de değilmiş. 3 organ tümden kadrolaşmış mış mış... bunlar yasama imiş, yürütme imiş, yargı imiş.

ulan götümle gülüyorum farkında değilsin, akp kabineyi yani yürütmeyi gidip chpden mi seçecekti zaten amaç ülkeyi yönetmek, halkta gidip akp ye oy atıyor ülkeyi akp yönetsin diye, idare akp de olmayacakta chp de mi olacak!!!

yasama yı büyük millet meclisi oluşturur genç adam ve büyük millet meclisini de, halkın verdiği oylarla gönderdiği vekilleri oluşturur bunda ne akp nin, nede chp nin nede mhp nin etkisi sıfırdır.

yargı ya girmiyorum bu bana göre değildir, hayırcılara göre artık akpdedir ki kişisel fikrim akp de değil sadece chp den düşmüştür.

tek bildiğim komünizm imiş şuan hangi ekonomideyiz desek bilmezmiş mişim, bu iki şey birbiri ile bir değil genç ve sana burada uzun uzuna ders verecekte değilim.

herneyse yorum yapma demiyorum yap ama lütfen biraz daha mantıklı yorumlar getir, emin ol beni rezil etmiyorsun kendini rezil ediyorsun bunu gör artık.
güncel Önemli Başlıklar