bugün

artık benim laf anlatmaktan bıktığım kendisinin anlamamaktan bıkmadığı yazar. önce kadrolaşma kelimesinin anlamını ve demokrasinin anlamını öğren sonra gel otur konuşalım, öyle iki satır ders kitabı okumakla olmaz bu işler.

bu senin anlattıkların yasama yargı yürütme bunlar demokratik süreçler ile oluşurlar, kadrolaşma daha farklı birşey. zor değil, bu kadar cahilce konuşmak zorunda da değilsin teknoloji ilerledi, aç google ı kadrolaşma yaz oku anla. herneyse şimdi ben sana ne anlatsam senin o beynin bunu gene kabullenmeyecek haklılığımı doğruluyor felan diyecek. gel, her ne olursan ol yine gel, dolaş, eğlen doya doya saçmala nick altımda. bıkkınlık verdin öptüm byee
(#11436524) türkiye bu ateistlerden geçilmiyor ama bu arkadaş onlardan hiç görmüyor sanırım.

atatürkçüler ile kemalistleride bir zahmet karıştırmaz isen söylediğimi anlarsın.
bir adet yazarmış. yazarlığını bilemem. daha önce hiç de incelemedim. sol framade görünce aklıma türlü türlü versiyonları geldi yazmasam içimde kalırdı;

(bkz: uçar uçmaz uçan uçar)
(bkz: koşar koşmaz koşan koşar)
(bkz: içer içmez içen içer)
ve,
(bkz: sıçar sıçmaz sıçan sıçar)

vs vs.
bu böyle gider la. güzel bi söyleyiş. bundan gari kullanırım.
liseli olup olmadığını merak ettiğim.
(#11480570) okuduğunu anlamamakta ısrar eden yazar.
allah yolunda, hz.muhammed sünnetiyle yoğrulmuş bir ömür diliyorum kendisine...
entrylerini takip ettiğim kaliteli bir yazar. * * *
ciddi ciddi aklından zoru olduğunu düşündüğüm yazar.

örtüsüz kadın perdesiz eve benzer sözünü ciddi ciddi rte'nin söylediğini mi düşünüyor.
(bkz: #11971920)Otların da beyni olduğunu ve düşündüğünü bana öğretmiş olan yazar. Bak yazar diyorum. Zira benim gibi ot ve robot beyinliler ( çok şık durdu bu kafiye ) kendini yazar zanneden düşünsuçlusu. Keşke ben ve benim gibilerin düşünmesi durdurulsa da sabitlenmiş beyinlilerden kurtulsak. Sabitlenmiş beyin. Cümle içinde kullanın bugün.

fakat biri bu ufaklığa ironi denen şeyi anlatsın.
ya da bakınız verdim, oradan bakıver.
zahmet olacak ama.
(bkz: atatürk dinimizi elimizden aldı diye ağlayan kişi/#12259727)
iyi demiştir.
boş konuşan yazar. neymiş atatürkü yargılanamazmış. adama gerçeklerden bahsediyorum, rte'yi söylüyor bana.
dolu dolu konuşan yazar, yobaz avcısı.
Harika tespitleri olan yazar.
(bkz: kazar kazmaz kazan kazma)
(#12959356) bütün erkeklerin gerizekalı olduğunu düşünen yazar.
bir insan ancak bu kadar boş konuşur. ya demokrasi nedir bilmiyor, ya da beyni yıkanmış zırcahil birisi.

demokrsi atatürk'ün o ''ulu emriyle'' gelmiş diyor. hani seçim nerede, göstersin yok.
entrylerine sık sık denk geldiğim ve çizgisini bozmasını istemediğim kemalist yazar.
boş yere kendini ve sinirlerini yıpratan yazar kardeşimdir. sığ beyinler sabittir dostum, onlara laf anlatmak eşşeğe trigonometri öğretmeye benzer, işte sırf bu yüzden de onlara sığ denir, gel vazgeç bu işten keyfini çıkar sözlüğün. *
severim keratayı.

dadat : (sayın yazar yazmaz yazan yazar'ın affına sığınarak) vay amına koyım bunuda eksilediler ya la!
kendini allame sanan zat. atatürkün ve inönünün dini engellemeye çalışmadığını falan iddia ediyor bu insancık. medeni bilgiler kitabından kapatılan camilerden ahır yapılan camilerden haberi yok galiba, neyse allameliğine gölge düşürmeyelim. hayırlı kafalar canım benim.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(#13266609) nolu girinden ne kadar demokratik bir insan(!) olduğu hakkında bizlere fikir vermektedir. seviyesinin ne olduğunu bizzatihi şahsıma bildirmiştir. insanları hedef göstermekten çekinmeyen ve mensubu olduğu tarafa yakışan bir kimsedir.
aşk akılla ilgili bir olay olmasa da...

aşık olmadan önce bir kere daha düşünmesini tavsiye ederek,

sevgililer günü'nü kutladığım uludağ sözlük yazarı.
tokai reklamını hacılayan kişi söylemi.
--spoiler--
said i kürdi vs abdullah öcalan

1. ikisi de birbirine benzer kişiliklerdir.
(yazar yazmaz yazan yazar, 23.03.2012 13:19 ~ 13:28)
2. ikisi de kürttür, ikisi de haindir, ikisi de bölücüdür.
tek farkları biri dini kullanarak halkı galeyana getirir öteki vaatlerle.
(yazar yazmaz yazan yazar, 23.03.2012 13:28)

--spoiler--

böyle de bir ezik yazarmış meğer. kendi başlığına 2. entry yazan bir ezik. hatta ezik büzük.