bugün

bir sozluk trendidir. ayar verdigini sanmaktir aslen. bu eyleme maruz kalan kimse yazarligindan bir sey kaybetmez cunku. caylak veya silik olmaz.

ornegin;

kopush: bik bik bik hakkinda soyle boyle yazabilmis yazar(!).

vay anasini. yazarliktan sogudum, kurudum kaldim simdi ben sen boyle yapinca.

hayir bana yapildigindan da degil.. goruyorum birkac nick altinda, guluyorum.

daha yaratici olun arkadaslar. kasin biraz, daha bezdirici ayarlar verin. yazarimsi bile bu kadar basit degil lan.
-ımsı veya -trak ekleri ile beraber daha bir ilkokul 2. sınıf öğrencisi çemkirme modeline giren mevzudur. bu eklerin büzükteşi bu nida işaretidir.

hani böyle sınıfı kırana sokan lüle saçlı fırlama kız vardır, gelene geçene laf sokar, akabinde birisi gık derse bildiği en ezici kelimeler ile girişir rakibine, bu -ımsı veya -trak çılar da böyledir azizim. gerçekten çok ezicidir bu sözler, bana da söylendi bir kaç kere, uyuyamadım gece, ertesi sabah bidon ile bp' ye gidiyordum, bir bidon benzin alıp üzerime dökecek, sonra yazarımsı değilim ulan diyerek çakmağı çakacaktım.

babam tuttu yarı yolda. kendisine teşekkür ederim.
(bkz: yazarımsı)
(bkz: yazarımtırak)
(bkz: yazargiller)
(bkz: yazarcı)
(bkz: anti yazar)
(bkz: yazar gül)
(bkz: yazar can)
(bkz: yazar nur)
(bkz: kücük yazar)
(bkz: köhne yazar)
(bkz: bayat yazar)

yeni yazarlarin daha sik yaptigi eylem. her yerde gorunce onlar da etkili bir sey saniyorlar hakli olarak.

"yazar yaz yanina unlem koy got olmus yazar cebine gelsin"
(!) bu isaretimiz, üzerinde bir sey olmayan bayanın yerden bir şey alırken dizlerini kırmamasıyla arkadan verdiği frikiğin sembolüdür. ünlem olarak bakmayip bu şekilde bakarsak ayarı anlayabiliriz.