bugün

şu fakir kulun, bu leb-i deryada tek bir istek hakkı dahi olsaydı sizi temin ederim talebini yine başlığa konu davet minvalinde kullanırdı.

var mısınız? yahu birbirimizi kırmamağa, övkemize gem vurmağa, iyiliğin kazanması için dostluk ateşine bir odun atmağa sizler de var mısınız?

beynim döndü lan!

o ona sataşmış, sonra başka bir nick altında onu savunana diğeri girmiş, öteki berikine dalmış, hiç ilgisi olmayan hepsine...

beynim döndü lan!

bakıyorum aralarında tanıdığım, iki rekat sohbet ettiğim çok değerli adamlar var. ama orda tanıyamıyorum kendisini.

yapmayın değerli arkadaşlarım. sözlük'ü hepimiz önemsiyoruz ama bunu birbirimizin kalbini kırarak tezahür ettirmeyelim.

bir de lütfen şunu unutmayın;

haklı da olsanız, bakın yüzde on milyon haklı da olsanız bu tip nick altı didişmelerine girince diğer herkesin nezdinde çok itici görünüyorsunuz.

ya bana bu sözlük'te, nihat toptur dendi. nihat 62 yaşında kimseyi yalayamaz dendi. kimseye sataşmadım. yakışmaz çünkü.

hadi yakalım bu ateşi. birbirimizle kavga döğüş fasılası son bulsun gari!

sizleri, hepinizi, istisnasız seviyorum değerli arkadaşlarım. hürmet ve muhabbetlerimi arz ederek huzurlarınızdan müsaadelerimi arz ediyorum edendim!
gelin artık sözlük yazarları kim kimle kavgalı veri tabanı başlığında ilavelere mahal vermeyelim.

gelin birçok faideli etkileşime imkan veren bu nazenin ve nadide sosyal platformu, pembeye, beyaza ve okyanus mavisine boyayalım.

var mısınız ha övkemizi bir kenara bırakıp dostça bir hayat sürmeğe?

ben, varım. kampanyaya dahil olacak arkadaşlarımın değerli katılımlarını sabırsızlıkla beklemekteyim efendim.
ay nihat emmi bu konuda çok rahatsızım.
sevgi içimizde.
Katıldığım kampanyadır.
yazarlar arasında savaş olmazsa sözlüğün ne anlamı var?

tanım: katılmadığım kampanyadır.
kıymetli yazar rakivebalik'in katılımıyla fitili ateşlenen kampanya.

ilk karanfili attık bundan sonrası ivedilikle gelir ve kar topu koca bir çığa dönüşür.

sizlerden istirhamım bank hesap numaramıza havale değil efendiler! dostluk ateşini harlayalım, hepsi bu.

kampanyaya destek verenler;

rakivebalik (kurucu mütevelli)

tasaklara ufleyen adam(kontra mütevelli üye)

hassas nihat (hassas üye)

not: katılmayan ve düşüncelerini nezaket çerçevesinde ifade eden bu yönüyle de kampanyanın saikinin hasıl olmasına vesile olan tasaklara ufleyen adama teşekkürü borç biliyorum.
güncel Önemli Başlıklar