bugün

zamanla eritilesi yazar türüdür.
bunlar kuş beyinlidir.kafalarının içerisindeki minik beyin herşeyi bildiklerini zanneder.sonrada kahraman yarı tanrı efendim en bi sempatik diye ortalıkta gerim gerim gerilirler.ıslatıp ıslatıp dövmek en iyi adam etme yöntemi olacaktır.en bi güzel kötü örnek için;
(bkz: karga)
internet alemindeki tüm sözlük yazarlarını kapsar. evet bende dahil kimse yazar mazar değildir. bizler sadece uuseriz, kullanıcıyız , üyeyiz işte her ne boksa. hangi kitap evinden kitabın satışa çıktı ? yada şiirin ? sen kendi kitabının imza gününe katıldın mı peki ? sen allah bilir birde gazetede köşe yazarısındır?

ota boka tanım yaptın diye kendini yazar mı sandın ?
saçmalayan kişilerdir.
insan hiç yazar olmakla yazar olur mu, bunu bile düşünemeyecek kadar dardır hafsalaları...

ama bizden kaçmıyor işte.
biliyoruz ki insan ne kadar yazar olduğunu sansa da yazar değildir.
(bkz: ben)
(bkz: yazar değilim çizerim)
(bkz: dağılın bakıyım)
(bkz: yat yat yat ahlak polisi)
(bkz: başka işiniz yok mu)
''benim diyesi geliyor insanın ama nesnel olacak diye demiyorum'' söylemi..
biraz önce bir tanesine daha "yazar oldun,4. nesilsin ; aramıza hoşgeldin" diye mesaj atılan yazarlardır.kandırmayın cocukları lan.
sözlüğü kişiselleştiren, "dedirten bilmem ne", "düşündüren şey", "hebelehübele bilmemki...

oeeh. formatın anasını belleyenlerdir işte bunlar!!
YA SANMIYOR DA HARBiDEN YAZARSA... YA DÜNYA YUVARLAKSA...
(bkz: yazar geçinen yazarlar)

sözlüğü b.ka çeviren, saçma sapan, kimsenin merak etmeyeceği entryler giren yazarımsılardır bunlar.

bunların bir de tek konuda entry giren çeşitleri var; sadece futbol konusunda yazanlar, sadece siyaset konusunda yazanlar, sadece anket dolduranlar... kendi düşüncesiyle karışık, tanım yapmakla yetinmeyip * düşünce yapısına uymayanı taşlayanlar, çekemeyenler, tartışma yaratıcı, ortam gerici cevap entryler girenler de mevcut.. neyi paylaşamıyoruz anlamıyorum ki.. herkesin düşüncesi aynı olsa saçma olmaz mıydı zaten? bu farklılıklara tahammülsüzlük niye??
liselilerin tumudur. sen yazar degilsin liseli genc bosuna yazarim triplerine girme benide sinirlendirme hadi bakim derslere odaklan.
güncel Önemli Başlıklar