1. ?.
    yazar ile ilgili bilgi yada yorumları öğrenmek için tıklanan nickin içeriğinde kel alaka yazılar ile karşılaşılması şeklinde tezahür eden durumdur.
    çocukluk anıları,
    ders notları,
    evlilik yıldönümü,
    doğum günü,
    kan bağı....
    yazılarının arasından kişinin yazarlığı yada kişiliği, tavrı ile ilgili bir kaç yoruma rastlayabilene aşkolsun...

bu tür özel selamlaşmalar,
    halleşip dertleşmeler,
    özel msj aracılığı ile yapılmalıdır kanaatindeyim.
    çünkü yazarın nickinin altı;
    sizin için ayırmış olduğu "kalbi kadar temiz bir sayfa" değil başka insanların o yazar ile ilgili bilgi edinme isteklerini tatmin amaçlı bir eleştiri platformudur.
    4 -1 ... sıçtırtma lamasına
  2. ?.
    özel mesaj lüksünün kullanımını akla getiren haklı başlık. gerçi sonrası da şöyle oluyor:
    az önce bana özel msj atan ve çok tatlı biri olduğunu anladığım yazar.
    3 ... cikarinbeniburdan
  3. 1.
    rahatsız olduğum ve bir an önce yazarların düzeltmesi gereken çok yerinde bir önerme..
    3 -1 ... thoth
  4. 2.
    (bkz: yıllık yazısı formatında entry girmek)
    2 ... arjen robben
  5. 3.
    kimi zaman başlıkların yarısının nerdeyse bu tarz yazılardan oluştuğunu gördüğümde "e, yeter' " dedirten durum. Bu gidişle yavan lise yıllıklarına dönecektir ortalık.
    2 -1 ... kiraze
  6. 4.
    yazarların diger yazarlar hakkında yorum yaparak harcadıkları zamanı aklı başında entrler girerek değerlendirmesinin yerinde olacağı durum.
    2 ... sparkhan
  7. 5.
    hiç tasvip edilmeyen, kutlamaydı, yaş günüydü bahanesiyle sıkça karşılaştığımız hal.
    -1 ... cikarinbeniburdan
  8. 6.
    öldüm mü ben acaba sanrılarına sebep olur.
    -1 ... dildilpakistan