1. 1.
    feminist kullanıcı adlı bir + karmalı (160 bilmem kaç çikita muz karması) "yazar abidesi"nin icraatıdır feminist tarafından donuza alınmış kardeşlerim.

öncelikle kendisinin bu kırıcı çıkışı ve agresif tavrından dolayı donuza eklediğimi üzülerek belirtmek istiyorum. *
    bu "yazar abidesi" kardeşimiz içlerinde benim de bulunduğum bir kaç yazarı karma puanları düşük olduğu için donuza eklenecek yazarlar listesine almış. (#38871084)

çalışmış baya bi, emek sarf etmiş. gerçek bir yazarın yapması gerekeni yaparak onlarca yazarın karma puanlarına üşenmeden göz atmış, bu yetmezmiş gibi bir de bu puanlar üzerinden üstte de dediğim gibi karması eksi olan yazarları donuza eklenecek yazarlar olarak belirlemiş.

görüşüne saygım var lakin, bu 64 entry' li 1 başlıklı mütiş yazarımız karması eksi olan yazarları donuza almanın gerektiğini iddia edip deli gibi entry yazarken bir detayı atlamış.

şu üstte adresini verdiğim söz konusu entry'e harcadığı emeği bir çırpıda boşa çıkaran cinsten. bu kuğul, artı karmalı, beni ve bir kaç eksi karmalı yazarı donuza eklemeyi mübah gören arkadaşımız sadece bir yazarı takip ediyor arkadaşlar.

- 835 (fason) karmalı bir yazar arkadaşımızı. özetleessyi takip ediyor bu kuğul arkadaşımız burkuk karmalı kardeşlerim.
    essy
    bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olum? eksi karmalı yazarları donuza eklemekle kafanın rahat edeceğini söyleyerek sadece eksi karmalı bir yazarı takip etmek ne demek?

primin kime lan senin ponçik? yanlış anlaşılmasın, essy kardeşimizi severim, hatta kendisini takipteyim ama, bu samimiyetsizin yaptığı ne onu anlayamadım.

neyse, biz ayarımızı verdik, artık kendi bilir. akıllanır akıllanır yoksa ayar ve tokat manyağı olmaya devam eder. karmadan korksaydık sözlüğe üye olmazdık bilaaaderrrr !!!

(bkz: hıaaa feminist ne süper lan)
    yazar karmasını baz alarak donuza ekleme fikri
    2 ... frktmz krds frktmz