bugün

var olan butondur. ancak sadece mesajlar kısmında aktive edilmiştir. istenmeyen kişinin gönderdiği mesajları engellemek adına '' x '' e basılır ve o yazar hiçbir zaman size mesaj gönderemez.
daha önce pek çok kişinin aklına gelmesine rağmen hayata geçirilmemiştir. olması durumunda bir nebze de olsa trollingin önüne geçilecektir.
olsa işler kolaylaşır engelle engelle bıktım valla.
başlık engelleme butonu denen olay varken gereksiz. ayrıca özel mesajda zaten yazar engelleme butonu mecvut.
ihtiyaçtır. başlık engelleme butonu aynı şey değildir.

viyolonsel konçertosu başlığına gelip "elitist, laikçi, kemalist, halka opera dinletiysiniz, zulüm ediysiniz" diye histeri krizi geçiren trollerden gına geldi..
isteriz sevgili modlarımızdan. Hatta mobile de konsun, üvey evlat muamelesi yapılmasın mobilcilere.
başlık kaldırma ve mesaj atan yazarı engelle butonundan habersiz olan yazarların istediği buton.
(bkz: donuz butonu)

Troller prim yapamayacağından eklenmiyor büyük ihtimalle. Troll demek hit demek, hit demek para demek..
başlık kaldırmanın pek bir işe yaramadığı düşünülürse (zira aynı başlığı çevirip çevirip açanlar var) ve dahi zaten özel mesajla rahatsız etmenin hukuki sorunlara yol açabileceği de göz önünde bulundurulursa olması elzem butonlardan biridir. amma ve lakin geleceğini sanmıyorum. zira uludağ sözlüğün olayı zaten trollerinde ve de o trollere ayar vermekle uğraşan diğer yazarlardadır. düşünsenize trollerin siklenmediği siklenemediği bir uludağ sözlük ne kadar nezih bir yer olurdu? olurdu da reklam alır mıydı bilinmez tabi.
ne zaman bu durum için bir şey yapılacağını merak ettiğim hadise. ben; amk harun abisinin, bazı trollerin entrylerini orada görmek zorundamıyım? liseli kafalarının entrylerini okumak zorundamıyım her yerde. engelleyeyim kardeşim okumayalım. bana ne onun gereksiz yazısından. zall yap artık şunun için bir şey, böyle olmuyor ağa.
artık kesinlikle şarttır.
sözlüğün en büyük eksiği.
Mesaj engelleme kisminda olan. Ama ne yazık ki benim kullanmayi beceremedigim. Butona tıklıyorum ama olmuyor. Mesajina cevap vermeyi düşünmediğim yazar utanmadan niçin engelleniyorsun beni diye sorunca burdan iletmek istedim sevgiler.
Yanlışlıkla olandır.

Edit: Kafam o kadar dalgın ki tanıma bak.
Mesaj gönderir de biz görmeyiz, ben öyle biliyorum. Halbuki bir yazarı engellediğimizde o da bizi artık görmemeli. Ama gelip başlığımıza falan yazabilir.
küfür ve hakeret dışında engelleme, kırılgan özgüvene işaret edebilir.