bugün

uludağ sözlüğe eklenme aşamasında olan yeni buton. sanırsam eğer, söz konusu yazarın yazdığı en uzun yazılar gösterilecek.

edit1: yanılmışım. meğerse bunlar, yazarların yazdığı, diğer yazarların da oylamaktan kendilerini heder ettikleri entry' lermiş.

edit2: ayrıntılı bilgi için; #7479019
şimdilik sadece moderasyon üyelerinin ve bunlardan başka bir kaç yazarın "ben" butonunda gözüken buton. bütün yazarlara sunulup sunulmayacağı merak konusu.
an itibari ile bütün yazarlar sunulmuş buton.

ne işe yaradığı hala çözülememektedir.
süper bişey. Görür görmez baktım. Henüz coşmamış yazıyordu. Sanırım bir şeyler anlatıyor moderatörler. He bir de bu mantıkla trollere cesaret verir bu buton...

(bkz: yazar bu entry sinde sıçmış)
en uzun yazıyla alakası olduğunu zannetmediğim buton. zaten öyle bişi var lan?!
kime göre neye göre costugunu anlayamadıgımız butondur. moderasyonun butonun kullanımı için yazarları aydınlatması gerekir.
zannımca binlerce + oy alan entry ler giricek buraya. biri açıklasın lütfen.
görür görmez insanın coşasını getirten yeni buton.
not:zall yeni bi buton daha koyarsan boşalıcam yemin ediyorum.
(bkz: çok pis coşmuş yazar)
henüz kimsenin coşamadığı sözlük olayı.
yazar kişinin işten dönerken marketten ;
yarım kilo ezine beyaz peynir,
70'lik yeni seri rakı,
250 gr. tadım beyaz leblebi,
alarak evin yolunu tutup, buna müteakiben evde teyibe pavyon geceleri 5 isimli kasedi takarak "ah azize vah azize" eşliğinde kalbinin götürdüğü başlığa gidip dışavurumculuk yapmasıdır.

"tak tak takırdama, uyumayın uleeennn"
amacını anlayamadığım gıcır gıcıır buton. neden, neye göre coşmuş olacak yazarlar anlayan beri gelsin.
düzenlenen bölümdür. çalışıyor efenim.
moderasyon dışında hiç bir sözlük yazarının coşmaktan kastın ne olduğunu anlamadığı yeni buton.
not:zall bizi aydınlat elini ayağını öpeyim.
(#7478792)
en fazla artı oy alan (ya da en beğenilenler listesine bir aralar girmiş) entrylerin yer aldığı bölüme benziyor.

denek sayısı: 1

denek adı: dntpnc
henüz coşmamış yazısı ile üzen bir bölüm. *
coştum yine dalgalanıyorum ben türküsünü akıllara getiren buton.
farklı zamanlarda + oy almış entry'ler muhtemelen. en beğenilen entry'm yerine 5. entry'min burada olmasını böyle izah edebiliyorum.
(bkz: yazar burada kendinden bahsetmiş)*
hem artı hem eksi oy adedini fazlaca almış entrylerin işleneceği alandır. *
ilk baktigimda cosmamistim, ikinci bakisimda bir kere costugumu ogrendigim, ucuncuye allah kerim! dedigim yenilik. cok hos ayrica.
gaza getirme niyeti tasiyan buton
artı oy manyağı yapılmış entrylerle alakası olmayan olaydır o kesin de amacı ne onu çözemedik.
zall, hacı şu entryimi tamamen formata aykırı şekilde, forum tadı yakalayarak giriyorum.

eminim modlardan biri bunu okuyacak ve silecek. aha o zaman asıl amacımı anlamış olacaksınız:

bu buton ne mına koyim, çıkıp bi anons edin la.

edit: bu entry yakında kendini imha edebilir. aha o zaman bu butonun ne sik olduğunu öğreniriz haceli.

edit 2: evet beyler merak edenler, direk 32. entariye zıplasın. moonligt yine aydınlattı alayımızı.

son olarak buradan, entryime sesleniyorum: rahat ol bebeğim, modlar seni okudu ama silmedi. sözlüğün tozlu sayfalarında yerini alacaksın. kıyamam ben sana. çok yalnız olduğumu söylemiş miydim? bi de arada hayaller gelip muhabbet ediyo benle, du bakalım.*
henüz coşmamış ile hüzünlere gark ettiren ben kısmı.
yazara hadi durma sen de çoş şeklinde gaz verme amacıyla eklenmiş olabilecek özellik.
(bkz: hani nerde)
henüz farkettiğim uludağ sözlük özelliği.2 entry'im de farketmeden çoşmuş olduğumu yeni gördüm ve sevindirik oldum sanırım.