bugün

yazar alimlari kapatilsin kampanyasını görüp dellenen yazar adayının uludağ sözlük binası önünde elinde benzin bidonuyla eylem yaparken haykırdığı cümle.
(bkz: uludag sozluk yazar secme sinavi)
(bkz: yapma osman etme osman)*
http://www.uludagsozluk.com/soz_uye.php?sa=yazismada aba altından sopa göstermişlerdir.

--spoiler--
şöyle de bi güzellik sunuyoruz:
yazarlarımızın referansıyla yazar alımına sinsice devam edeceğiz. moderasyonla iletişime geçip, "şöyle şöyle bi arkadaşım var yazar olmak istiyor, ona itimatım sonsuz, o da aramıza katılsın" şeklinde bi istekte bulunurlarsa, gereği yapılacaktır. herkes birbirine güvenebilir böylelikle.
her şey sözlük bekası içindir. birimiz hepimiz hepimiz birimiz için.

--spoiler--
ailecek yazarlık kampanyasına katılmak için pusuya yatan yurdum insanının haykışıdır..
yeni yazar alındığında gelen yazarları görüp, intihar edecek yazarların sayısıyla karşılaştırıldığında pek de önemli olmayan yazar hezeyanı.
intihar etme eyleminin hergün ve tekrar tekrar yapılabileceğini düşündüren cümle..inandırıcılığı az..
espri mahiyetinde söylenmiş ciddiyetinden şüphelenilen söz
esas her önümüze geleni yazar diye alırsak birinci nesiller toplu halde kafasına sıkar dedigim olay.
(bkz: ota boka acılan baslıklar)
torpille yazar alımını gerçekleştirecek kampanya..

- abi bizim haydar 'in oğlu var sözlük bulamamıslar ya bi yazar ediversen cocugu!!
- ya hallederiz merak etme sen!! sözlük müdürü zall benim liseden arkadasım..benim dediğimi almayacak da kimi alacakmıs!
(bkz: yazar intiharları açılmazsa alımlara ederim)
Moderatörler tarafından --et leeeyyynnn ..şeklinde cevap verilmesini istediğimiz tehdit cümleciğidir (bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
(bkz: sahibinden sıfır kilometre uludag sozluk account u)
bizim de bi osman abi var çok yalnız,bunalımda bu aralar.açılsa onuda sokardık dedirten durum
teklif eden yazarın akrabalarını yazar yapacağından korkulur..
yazar alımlarının açılmasını bekleyen ve isteyen $ahsın yakarı$larıdır.