bugün

anasayfada üye ol! a basınca aldığım cevaptır.
saat başı değiştiğini düşündüğüm uyarı. bir basıyorsunuz üye alımları açık bir basıyorsunuz kapalı. azimli olmayan üye olmasın demek isteniyor herhalde.
dünkü forumvari yazar savaşlarından sonra çok iyi düşünülen olaydır.
an itibarıyla deneyip ,doğruluğunda şok olup aynı zamanda sevindiğim sözlükte beklenilen seçici olma durumu
yazar alımları üçer beşer değil aniden yapılsın her gün yeni birilerini görmek ve incelemek derdinden kurtulalım dediğim durum.
daha başlangıç için çok mantıksız bir server cümlesi ..
henüz 1413 * yazar varken piyasada , neden dallanıp budaklanmıyoruz ki deyesi geliyor vatandaşın ..
yazar olmak isteyenlerin karşılaştığı uludağ sözlük uyarısıdır. *
(bkz: yine bekleriz)

aha bak bakayım açılmış mı editi: http://uludagsozluk.com/soz_uye.php?sa=uyelik
sözlüğe son anda girerek yazar olma şerefine erişmiş yeni yazarları 'ohhh yetiştim' demesine neden olan uyarı yazısı.
bir tane hesabı olanlara çıkan yazı.. başka bir pc'den ya da ip'den denerseniz yazar olunabileceğini göreceksinizdir herhalde.. güzel bir kandırmaca olmuş gerçekten..
ne zaman şöyle kendime bi fake accaunt alayım diye niyetlensem karşıma çıkan uyarı. yahu ne zaman açılıyor bu alımlar??
genclerin önünü kesen hede...

(bkz: yazar alımımız durdu satısa baslıyoruz)
benden sonra üye olmak isteyen arkadaşımın karşılaştığı durumdur dumur olma halidir...
(#695917)kendi adıma sonuna kadar katılamadıgım durumdur.Yok kardesim ben coldeki bedeviden*daha da bedeviyim oynamıyorum iste.
bana oh yetiştim... dedirten uyarı..
milliyet gazetesi'nde yer alan haber neticesinde sözlüğe olan müthiş yazar talebi karşısında moderatörlerin yapmış olduğu yerinde davranış..
Uludağ üniversitesinin kültür kokan kampüsünde üniversiteyi bitirdikten sonra o ortamı birdaha nereden masıl bulurumu düşünürken karşıma çıkan ancak azimle başlayıp 10 entry giremeden angajmanların kapatıldığını kahrolarak öğrenmeme sebep olan yazıdır.

Tamam kardeşim ben yavaş olabilirim ama 1 kelimeylede entry olabiliyorken ne diye böyle uzatırım mevzuyu anlamadım gitti... Yaz babam yaz yaz yaz...

Neyse başka bahara herhalde bizim yazarlık ümitleri artık.

Olsun Uludağlı dostların biryerlerde olduğunu bilmekte güzeldi

gitmesekte görmesekte yazamasakta...
belirli bir süredir, üye ol butonuna basanların karşılaştığıdır.
(bkz: başlamak için buraya tıklatın)
"yazar alımımız şuan için kapalıdır" yazıyor şu an.

okur alımı için iyi bir fırsat.
borsa kadar değişken uyarı.
(bkz: okur alımları açılsın)