1. 1.
    ilgi cekmek peşinde oldugunu belli etme yontemi de olabilir.
    hayır bu sınıflandırma neden? bayan yazar, erkek yazar diye bir ayrımı neden yaparız. erkek yazar olunca pipimize nazar boncugumu takılıyor. nedir yani? erkek yazar ,bayan yazar değil de iyi yazar kötü yazar kulaga daha hoş geliyor.
    (bkz: otu boku sınıflandıran anormal insan)

edit: ana bu başlık başıma kalmış lan!
    1 -1 ... damdaki deli
  2. 2.
    tamam üç yıl sonra itiraf ediyorum: bayanım, kızım, kadınım ya da her ne boksa işte... *
    ... nobran ne ya
  3. 3.
    kesin rus kızıdır.
    1 ... forever young
  4. 4.
    erkeklerin abazanlıklarını gözümüze soktuğu bir yerde neden bu olay bu kadar yadırganır sorusunu akıllara getirir.
    1 -1 ... burke
  5. 5.
    etmesi ya da etmemesi, gayet doğaldır, kendi tercihidir, tuhaf bir işmiş gibi yansıtılmamalıdır, mesela ben erkeğim,

'hadi bakalım bayan yazarlar bekliyorum hepinizi canlarım ( bakın araya virgül falan da koymuyorum o derece bekliyorum ) tabi gereken cevapları da veririm alınmaca gücenmece yok. hadi gömdüm by kib canım' !
    1 -2 ... saipsiz
  6. 6.
    sözlüğün abazan erkeklerinin ilgisini çekip nick altını doldurmak için, celebirty olmaya yaklaşmak için yapılan hareket.

sonra da bu tür erkekleri kötüler bu ne olduğunu belli etme meraklısı insanlar. daha çok ilgi çekerler, 'valla haklısınız ben de onları gördükçe soğudum erkekliğimden.' şeklinde mesaj alırlar. mutlu olurlar.

erkekler çok kötüdür, kızlar mükemmeldir. kızlar sözlüğün kalitesini arttırır. cinsiyet savaşları başlar.

(bkz: genelleme yapmanın rahatlatıcı etkisi)

edit: gençler çoğu yorumunuz başlığa bakarak olmuş, ama bir de ilk entry vardı hani başlığı tanımlayan. onu okuyup, anlayıp bir şeyler yazmanız hepimiz için daha güzel bir yarın demektir.*

burada belli etmesi olarak vurgulanan olay; ilgisizlikten kıvranan dişi bünyenin son kozunu oynamasıdır. çünkü sizler bilirsiniz ki bu sözlükte bir insanın dişi olduğunu bir kişi öğrenirse o dişi kişi celebrity olur. bu tabii sözlük erkeklerimizin suçu ama şimdi konumuz onlar değil. konumuz, bu durumu ilgi çekme kozu olarak oynayan dişi.*
    10 -16 ... nickerim
  7. 7.
    genelleme yapmanin ne denli pis, kaka oldugunun göstergesidir. Zira abazan erkeklerin benimle isi olmayacagini dusunuyor, umit ediyorum.
    4 -1 ... anna horev
  8. 8.
    ilkel bir çakallık..ama işe yarar..

her kız ilgi görmekten hoşlanır. ilgi görmesini sağlayacak yöntemleri bazen bilerek, bazen içgüdüsel olarak seçer. ama genelde farkında değilim havalarındadır..
    6 -5 ... karamsar kelimeler
  9. 9.
    niçin saklansın? neden saklansın?
    saklansa içiniz rahat edecek mi? * *
    8 -1 ... muglakpanda
  10. 10.
    korunup kollanmasına önayak olacak tutumdur.

(bkz: pozitif kayrımcılık)
    (bkz: bacımsın)
    5 -1 ... yeni pijama kokusu