bugün

yazacak cok şeyi olduğu halde yazamayan, yazmayan yazmak istemeyen yazardır, belki sebebi yazacaklarının insanları üzmesidir, belki sadecde utangaclıktır yada öz güven eksikliğinin getirdiği ''ya beğenmezlerse''ciliktir.

paradoks'dur aynı zamanda. yazar sıfatı her seyi hic düsünmeden hic bir tepkiye aldırış etmeden yazan kisiye denir. bu arkadas yazarlık sıfatını kullanmayı istemiyorsa yazar değildir ama aynı zamanda yazacak cok seyi vardır, bircok yaşanmışlıgı vardır belki yazarsa faydalı olabilecegi seyler vardır. potansiyel vardır. kendisine güvenmez, icinde ki yazarlıgı dısarı cıkarmaz, hata yapmaktan korkar. korkmayın sayın yazarlar, bu sıfatı tasıyanlar korkmayın, hata yapmaktan korkmayın bu dünyada hata yapılamasa inanın hala taş yontmaya devam ediyorduk.

reklamda dediği gibi kirlenmek güzeldir. beni dedigim hata yapmak güzeldir yeter ki o hatalardan ders alıp yaptıgımız hataları tekrarlamamak.
ellerini baglamis monitorun karsisinda konusturulmayi bekleyen, naz yapan ilginc yazardir.
sözlük ibnelik yapmasa yazacak olan yazardır.* *
belki de yazmakla ya da okumakla bu hayatın yaşanmayacağının farkındadır. insan tuhaftır yazdığı gibi değildir, yazılan gibi değildir.
yazsa bile anlaşılamamaktan korkan yazardır.
okuma oranı düşük bir ortamda yaşadığını düşünen yazardır. aslında bilmediği bir şey var,insan yazının karşısında oturuyorsa onu okuyordur. hiiç merak etmesin yazılarını yazsın bizde okuruz.
olur öyle diyen yazardır.
yazılarının değerinin bilinmediğini düşünen yazardır. bunlar biraz da ukeladır efendim. aman yanlış anlarlar da eksi verirlerse karmam piç olur kaygısı taşımaktadırlar. oysa öyle mi olmalı? gerçek yazar , delikanlı yazar karmayı siklemez aklından geçenleri olduğu gibi yazandır.

bir de krizden mütevellit olsa gerek, zall ismail'in maaşları geç yatırmasına mukabil düzeyli, bilgi içerikli, polemik yaratacak yazıları kasıtlı olarak yazmayan yazarlar da vardır ki, bunların hakları ödenmez bugüne kadar yaptıkları için. anladın sen onu...

(bkz: sana sesleniyorum zall duyuyor musun)
söylemek istediklerini içine atan, erteleyen yazardır. yanlış anlaşılmalara maal vermemek için susan, iyi niyetini her zaman göstermeye çalışan çoğu zaman başarılı olan ama hep trsan yazar olup aslında endişelenecek bişey olmadığının farkına varması halinde düşüncelerini ifade edebilecek yazardır.
(bkz: söyleyecek sözüm çok kollayacak götüm tek)
sol frame'i görünce iştahı kaçan yazardır.
herkesin eteğindeki taşları dökmesini bekleyen yazardır.
yazacak çok şeyi olduğunu sanan ama aslında astarında yazacak çok da fazla şeyi olmayan mal yazardır öte yandan.
türkçe bilmiyordur. başka bir dille de yazmanın çok absürd kaçacağını hatta o dili bilmeyenler için ayıp kaçacağını düşünüyordur. leb demeden bir çok şey anlatabilen bir tercümana da verecek parası yoktur. ha bu adam boş da olabilir ama konumuz o mu? değil.
yazmak istediklerini içinde saklayan yazardır.
çabuk sıkılan yapısı vardır. kafada binbir türlü sorun olunca çokca başa gelendir. üşengeçlik var kesin. *
üşengeç yazardır ya da paylaşacaklarının paylaştıkları için ileri düzeyde olduğunu düşünendir.
sol framedeki basliklarin saydigim kadariyla 20 tanesinin seovi kelimesini icermesi bu duruma örnek olarak gösterilebilir. kabak tadi vermeye basladi.
takip edildiği için yazamıyor olabilir bu kişi.
"lan şimdi ben buna ne yazayım" diye düşünen yazardır. bu başlık sayesinde de dert yanar.
(bkz: kabak tadı vermek)*
mezaramı götürecen oğlum yazsana!
seovi'den gün itibariyle kurtulduğunu geli$melerden gördükten sonra rahat rahat yazabilecek yazar.
konuşacak çok şeyi olan ancak her söylediği muhattabı kırıcı nitelikte olan bu nedenle kendine saklayan , migreni tutan, ülseri azan, basur olan insanın sözlük versiyonudur.
çaylak olabilir. hem de böylesine güzel bir günde. zöhü.
(bkz: utangaç yazar)