Advertisement

 1. 1.
  yazacak cok şeyi olduğu halde yazamayan, yazmayan yazmak istemeyen yazardır, belki sebebi yazacaklarının insanları üzmesidir, belki sadecde utangaclıktır yada öz güven eksikliğinin getirdiği ''ya beğenmezlerse''ciliktir.

  paradoks'dur aynı zamanda. yazar sıfatı her seyi hic düsünmeden hic bir tepkiye aldırış etmeden yazan kisiye denir. bu arkadas yazarlık sıfatını kullanmayı istemiyorsa yazar değildir ama aynı zamanda yazacak cok seyi vardır, bircok yaşanmışlıgı vardır belki yazarsa faydalı olabilecegi seyler vardır. potansiyel vardır. kendisine güvenmez, icinde ki yazarlıgı dısarı cıkarmaz, hata yapmaktan korkar. korkmayın sayın yazarlar, bu sıfatı tasıyanlar korkmayın, hata yapmaktan korkmayın bu dünyada hata yapılamasa inanın hala taş yontmaya devam ediyorduk.

  reklamda dediği gibi kirlenmek güzeldir. beni dedigim hata yapmak güzeldir yeter ki o hatalardan ders alıp yaptıgımız hataları tekrarlamamak.
  9 -2 ... damdaki deli
 2. 2.
  ellerini baglamis monitorun karsisinda konusturulmayi bekleyen, naz yapan ilginc yazardir.
  3 ... der meister
 3. 3.
  belki de yeteneksizdir, ne var olamaz mı yani?

  (bkz: binlerce dansöz var)
  3 ... sone
 4. 4.
  sözlük ibnelik yapmasa yazacak olan yazardır.* *
  4 -1 ... damdaki deli
 5. 5.
  belki de yazmakla ya da okumakla bu hayatın yaşanmayacağının farkındadır. insan tuhaftır yazdığı gibi değildir, yazılan gibi değildir.
  ... patibis
 6. 6.
  yazsa bile anlaşılamamaktan korkan yazardır.
  3 ... olmekistiyorum
 7. 7.
  okuma oranı düşük bir ortamda yaşadığını düşünen yazardır. aslında bilmediği bir şey var,insan yazının karşısında oturuyorsa onu okuyordur. hiiç merak etmesin yazılarını yazsın bizde okuruz.
  2 ... hildeshaym
 8. 8.
  olur öyle diyen yazardır.
  2 ... gramadevate
 9. 9.
  yazılarının değerinin bilinmediğini düşünen yazardır. bunlar biraz da ukeladır efendim. aman yanlış anlarlar da eksi verirlerse karmam piç olur kaygısı taşımaktadırlar. oysa öyle mi olmalı? gerçek yazar , delikanlı yazar karmayı siklemez aklından geçenleri olduğu gibi yazandır.

  bir de krizden mütevellit olsa gerek, zall ismail'in maaşları geç yatırmasına mukabil düzeyli, bilgi içerikli, polemik yaratacak yazıları kasıtlı olarak yazmayan yazarlar da vardır ki, bunların hakları ödenmez bugüne kadar yaptıkları için. anladın sen onu...

  (bkz: sana sesleniyorum zall duyuyor musun)
  3 ... happylover
 10. 10.
  söylemek istediklerini içine atan, erteleyen yazardır. yanlış anlaşılmalara maal vermemek için susan, iyi niyetini her zaman göstermeye çalışan çoğu zaman başarılı olan ama hep trsan yazar olup aslında endişelenecek bişey olmadığının farkına varması halinde düşüncelerini ifade edebilecek yazardır.
  1 ... frekans