bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  Kisinin beyinde yapilacaklar listesini siraladigi ve ruh halinin rolanti moda gectigi gundur.(boslugun ilk gunu olarakta nitelendirilir.)
  1 ... helyum
 2. .
  büyük ihtimalle o gece uyunmadığı için görülemeyen gündür.
  ... esprimakinasi
 3. .
  yağmurlar şakır şakır ıslatırken, rüzgarlar saçı başı şemsiyeleri uçururken, mangalar halindeki mutsuz insan toplulukları yüzleri buruş buruş oradan oraya koşuştururken, içinde bulunan günlere ve hemen kapıdaki kara kışa dayanabilme sebebidir, beklemesi bile güzeldir, düşünmesi bile keyiflidir; yaşama sebebidir...
  1 -1 ... nickless cage
 4. .
  (bkz: hayatının en güzel günü)
  ... hendrix
 5. .
  okulun son gününün ve sınavların ağırlığının olumsuz etkilediği bünyenin kurtuluş günüdür. sınavlara olan merak sebebiyle biraz olsun stresli geçer, genelde rahatlamaya çalışan insan, kumsalda tek başına bira içerek rahatlamayı hedefler.
  ... legend of the stranger
 6. .
  son derece boşlukta hissettiğin, ama bu hissin kısa bir süre sonra geçeceğinden emin, içmeden, sadece bundan sonra içeceklerinin heyecanıyla sarhoş geçirdiğin, harikulade gündür. o gün bugündür.
  1 ... primavera bb
 7. .
  bütün stres bitiiği için geçiçi olan güzel gündür. bu güzel günü bok edebilecek tek şey final sonuçlarının tek tek açıklanmaya başlanmasıdır.
  ... by shadow
 8. .
  gün boyu uyunduğu için adına gün denilmesi yanlış olandır.
  (bkz: gece)
  ... hergulan
 9. .
  Genelde fena halde akşamdan kalma olunur. Kutlamalar falan yorar bünyeyi.
  ... windofchange
 10. .
  haftasonu gününden farksızdır. daha farkına varamazsınız yaz tatilinin başladığını sıradan bir haftasonu tatili gibi gelir geçer muhtemelen.
  ... shilmyro