bugün

böyle bi aşk çeşidi icat ettim. yaz okulunda mevcut azlığından mıdır, yazın getirdiği o teklik stresi, çift olma isteğinin depreşimi midir bilemem, insanlar çabuk kaynaşıyor. ama nedense bu güze sarkmıyor. normal sezona geçildiğinde sanki bi rüyadan uyanmış gibi çiftler yanındakine böyle tanımaz gözlerle bakıyor. "ulan bu kim? çıkıyo muyum ben bunla? lan nasıl olur? tipe bak yaa! oha sosisliyi bi lokmada yedi! ulu taağrım.. ne zamandır yanımda acaba? çıkıyo muyuz hakkaten? elimi uzatsam gelir mi ki? sevgi neydi?" şeklinde bir fikir fırtınasına kapılıyorlar. zira sanki yazın beraber olduğu kişi gitmiş, yerine bu organizma gelmiş. tanıyamıyorlar olum birbirlerini. bak ben buna gözlerimle şahit oldum. diyor ki misal "aaa bırak o malı ya! zaten neden teklifini kabul ettim bilmiyorum." uzun sürmüyor, ayrılıyorlar. ha şimdi böyle çoğul konuştum ama bu olayı 2 çiftte gördüm sadece. doğru değildir belki de. hatta üniversite biteli kaç yıl oldu, şimdi nerden aklıma geldiyse... ama var gibi böyle bi şey. ne dersin şansal?
(bkz: yaz aşkı)
alttan alınandır.
yaz okuluna severek gitmeye sebep olan aşktır, eylülde bitmesi muhtemeldir.
(bkz: gelsin sonbahar kış aşkları)
Sevgilisi put gibi Nemrut gibi almadığı derse bile kızın götünden ayrılmayıp giriyorsa olmayan şeydir. Kıza mı orospu muamelesi yapıyon bize mi coni sins diyon nedir derdin.
Yaz okulu gibi o da kısa sürer bu aşkların sebebi genelde şortlardır.